Новини Оратівської селищної ради

25 Жовтня, 2021 р., 12:03
 За 9 місяців 2021 року відділом з питань надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради надано 8140 адміністративних послуг.
23 Жовтня, 2021 р., 11:55
В Україні суттєво збільшено штрафи за спалювання листя, трави та відходів 17 березня 2021 року вступив в силу новий Закон України про посилення відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки, а саме були внесені зміни в ст. 77 та 77/1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер такі правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу
22 Жовтня, 2021 р., 15:17
 Відділ  соціального  забезпечення  та  охорони  здоров’я  Оратівської селищної ради  повідомляє  про те,  що  станом на 01.10.2021р були виконані слідуючі завдання:
22 Жовтня, 2021 р., 15:11
Інформація для фізичних та юридичних осіб, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, а також представники суб’єктів надання адміністративних послуг:
22 Жовтня, 2021 р., 08:44
З 21 жовтня почали діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами.
19 Жовтня, 2021 р., 13:15
В умовах стрімкого поширення коронавірусної хвороби в Україні єдиним способом захиститися від важкої форми хвороби та смерті від неї є вакцинація.