Щорічні матеріальні, грошові допомоги

1. Прийом документів для призначення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та II семестрів поточного року.

2. Прийом документів для призначення одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

3. Прийом документів для призначення щорічної матеріальної допомоги дітям загиблих(померлих) учасників АТО/ООС до Дня Святого Миколая.

4. Прийом документів для призначення щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

5. ПРИЗНАЧЕННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ / МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НЕПРАЦЮЮЧИМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ОСОБАМ, ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

6. Прийом документів для призначення щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.