36 сесія 8 скликання

Прийняті рішення

36 сесії селищної ради 8 скликання від 20.12.2022

1297. Про звіт Оратівського селищного голови про діяльність виконавчих органів Оратівської селищної ради за 2022 рік.

1298. Про програму «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоровя громадян» на 2023 рік.

1299. Про Програму Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік щодо підтримки родин воїнів, які загинули у війні російської федерації проти України.

1300. Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1301. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1302. Про внесення змін до Програми організації харчування в закладах освіти Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

1303. Про затвердження Програми Оратівської селищної територіальної громади  щодо сплати членських внесків до Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування на 2023-2025 роки.

1304. Про внесення змін до 18 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 23.12.2021 року № 954 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

1305. Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

1306. Про порядок і норматив відрахування унітарними підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності до загального фонду бюджету селищної територіальної громади у 2023 році.

1307. Про затвердження Порядку розподілу орендної плати за користування обєктами права комунальної власності Оратівської селищної ради.

1308. Про дозвіл на передачу архівних документів Комунальній установі «Оратівський районний Будинок культури».

1309. Про перейменування вулиць в с. Якимівка Оратівської селищної територіальної громади.

1310. Про викладення рішення позачергової 17 сесії селищної ради 8 скликання «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ-03.4) релігійній громаді парафії Святого Станіслава Римсько-католицької церкви у смт Оратів вул. Героїв Майдану Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області» № 916 від 09.12.2021 року у новій редакції.

1311. Про викладення рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання «Про продаж земельної ділянки  Столяру А.І.» № 720 у новій редакції.

1312. Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

1313. Про розгляд заяви гр. Панасюка Р.С.

1314. Про розгляд заяви гр. Панасюка Р.С.

1315. Про розгляд клопотання ДП «Біріт-Надія».

1316. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.

1317. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.

1318. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.

1319. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відновлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки (паю).

1320. Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі від 19.04.2012 року.

1321. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1322. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВІТАНОК» для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської селищної ради (за межами с. Синарна), Вінницького району Вінницької області.

1323. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення.

1324. Про погодження створення ботанічної пам’ятки природи місцевого значення.

1325. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1326. Про надання дозволу на викуп та виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

1327. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального закладу «Оратівська селищна соціальна аптека» на 2022 рік.

1328. Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 06 липня 2021 року  № 605 «Про намір передачі комунального майна в оренду та включення його до Переліку першого типу».

1329. Про повторний розгляд заяви Громадянина Гутіка В.С.

1330. Про  передачу   міжбюджетних  трансфертів  з бюджету  Оратівської  селищної  територіальної громади у вигляді іншої субвенції до бюджету Вінницької області.

1331. Про преміювання Оратівського селищного голови.