Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

17 сесія 8 скликання

Позачергова 17 сесія 8 скликання  09.12.2021 року 

Рішення

 

                                     Назва рішення

906

Про внесення змін до рішення 5 позачергової сесії  Оратівської селищної ради 8 скликання від 16.03.2021 року «Про Програму благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

907

Про Програму благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

908

Про  програму ремонту  доріг  Оратівської селищної територіальної громади на  2022-2024 роки.

909

Про  Програму  охорони  та  покращення  стану навколишнього природного середовища Оратівської  селищної  територіальної громади на 2022-2024 роки.

910

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб шляхом продажу права оренди на земельних торгах на території Скоморошківської сільської ради Оратівського району Вінницької області.

911

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

912

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.

913

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (код КВЦПЗ – 03.03 ) Оратівська районна державна лікарня ветеринарної медицини смт  Оратів, вул. Грушевського, 4 Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

914

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності.

915

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

916

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ -03.4) релігійній громаді парафії Святого Станіслава Римсько-Католицької церкви в смт Оратів, вул. Героїв Майдану Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

917

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

918

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду СВК « МАЯК» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

919

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

920

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для сінокосіння і випасання худоби (код КВЦПЗ – 01.08) Грабчаку Анатолію Григоровичу за межами с. Оратівка на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

921

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Яремчуку Олександру Васильовичу для сінокосіння та випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення на території Оратівської селищної ради Вінницького району (колишньої Чагівської сільської ради Оратівського району) Вінницької області.

922

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Шиманському Артуру Васильовичу для сінокосіння і випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності на території Оратівської селищної ради Оратівського району Вінницької області.

923

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду державної власності на території Балабанівської, Зарудянської, Кожанської, Юшковецької та Яблуновецької сільських рад Оратівського району Вінницької області.

924

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГРОШЛЯХБУД», для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) за рахунок земель запасу комунальної власності, яка розташована смт Оратів, вул. Хмельницького, 8а, Вінницького району Вінницької області.

925

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Булаївській Зінаїді Андріївні, Булаївському Сергію Івановичу, Гонтар Наталії Іванівні для ведення фермерського господарства, на території Оратівської селищної ради Оратівського району Вінницької області за межами населеного пункту.

926

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

927

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

928

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

929

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Якимівської сільської ради  Оратівського району (новоутвореного Вінницького району Вінницької області

930

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

931

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

932

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

933

Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

934

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду Релігійній організації «Релігійна громада парафії Святого Архістратига Михаїла с. Якимівка Оратівського району Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України)

935

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування  для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (код КВЦПЗ – 03.04) Релігійній організації «Релігійна громада парафії Святого Архістратига Михаїла с. Якимівка Оратівського району Вінницько-Тульчинської єпархії Української Православної Церкви (Православної Церкви України).

936

Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

937

Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

938

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

939

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості).

940

Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі  № 1004 від  21.11.2014 року.

941

Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі  № 1003 від  21.11.2014 року.

942

Про надання в оренду СФГ «Калина» земельних ділянок за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв).

Додаток до рішення

943

Про поновлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення невитребуваних земельних часток (паїв).

Додаток до рішення

944

Про внесення змін до рішення.

945

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

946

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства

947

Про відмову у затвердженні Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шпорталюк А.С.

948

Про відмову у затвердженні Проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства Шпорталюк Н.Л.

949

Про розгляд заяв громадян.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь