Для військовослужбовців та їх родин

31 Травня, 2024 р., 12:03
Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України в рамках  підтримки ветеранів та членів їхніх сімей  інформує про  підтримку, особливо у сфері юридичного захисту та кризової підтримки.
27 Травня, 2024 р., 16:11
Порядок дій, в разі отримання сповіщення про зникнення військовослужбовця.
25 Травня, 2024 р., 20:14
  Питання про забезпечення соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей в Оратівській селищній територіальній громаді детально розглянули на засіданні виконавчого комітету селищної ради
22 Травня, 2024 р., 13:45
Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893 (далі – Порядок № 893).