Про депутатські повноваження

Дата: 21.09.2023 08:18

Депутати 18 вересня у завершення пленарного засідання сесії селищної ради порушили нагальні питання, що стосуються депутатських виконання повноважень. Зокрема, депутатка Надія Мельничук закликала присутніх покласти край брехні та не поширювати неправдиву інформацію. А саме, після засідання 45 сесії селищної ради 7 вересня, де йшлося про Меморіал пам’яті загиблих Героїв та зниклих безвісти у війні з росією, що встановлюється у с. Новоживотів за ініціативи мами загиблого Героя Зінаїди Скоропад, у соцмережах і у засобах масової інформації поширилися звинувачення, що не надається фінансова підтримка із бюджету селищної територіальної громади, бо деякі депутати виступали проти його будівництва, а також пропонували взяти в оренду земельну ділянку під меморіал. Насправді, під час обговорення депутати зауважили, що на будівництво необхідно виготовити документацію, щоб виділити кошти з бюджету. До того ж, пропозиції від депутатів про оренду земельної ділянки під будівництво не звучало. Також висловили свою позицію, щоби приурочити Меморіал пам’яті загиблим Героям, а не зниклим безвісти. Все це підтверджується аудіо записом пленарного засідання.

На завершення депутатів закликали дотримуватися депутатської етики і працювати в рамках закону. Крім того, частина обранців підтримала пропозицію депутатки Галини Кириленко звернутися колективно до суду з метою захисту від неправдивих звинувачень.