Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

8 сесія 8 скликання

8 сесія 8 скликання  07.06.2021 року 

Рішення

 

                                     Назва рішення

 

537

Про селищну Програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік.

 

538

Про внесення змін до Програми ремонту доріг на території Оратівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

 

539

Про  внесення змін до Положення про відділ соціального забезпечення та охорони здоров’я   Оратівської  селищної ради. 

 

540

Про  структуру та  штатну чисельність апарату Оратівської  селищної ради та її виконавчих органів.

 

541

Про затвердження на посаду старости Скальського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

 

542

Про зміни до структури та штатної  чисельності комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр».

 

543

Про внесення змін до структури та штатної чисельності ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Оратів.

 

544

Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу «Публічна бібліотека  Оратівської селищної ради»  .

 

545

Про Програму розвитку водопровідно-каналізаційного  господарства Оратівської селищної  територіальної  громади на  2021-2023  роки.

 

546

Про передачу комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Оратівської селищної об’єднаної територіальної громади майна в оренду.

 

547

Про затвердження Положення про преміювання працівників відділу соціального забезпечення та охорони здоров’я Оратівської селищної ради.

 

548

Про організаційно-правові заходи щодо повноважень  по  управлінню комунальною власністю Оратівської  селищної територіальної громади.

 

549

Про надання платних соціальних послуг Оратівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 

550

Про внесення змін до рішення №191  позачергової 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24.12.2020 року  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

Додатки до рішення.

 

551

Про  внесення  змін  до  комплексної  оборонно - правоохоронної програми Оратівської селищної територіальної  громади  на  2021-2025 роки.

 

552

Про затвердження Положення про Фонд охорони навколишнього природного середовища Оратівської селищної територіальної громади.

 

553

Про перейменування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Чернявка Оратівської селищної ради Вінницької області у навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  с.Чернявка Оратівської селищної ради Вінницької області.

Додаток до рішення.

 

554

Про перейменування навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня  школа І ступеня» с. Мервин Оратівської селищної ради Вінницької області у Мервинський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Калинка» Оратівської селищної ради Вінницької області.

Додаток до рішення.

 

555

Про ліквідацію Чернявського закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Барвінок» Оратівської селищної ради Вінницької області.

 

556

Про ліквідацію Синарського закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Ромашка» Оратівської селищної ради Вінницької області.

 

557

Про ліквідацію Гоноратського закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Сонечко» Оратівської селищної ради Вінницької області.

 

558

Про ліквідацію Сабарівського закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Сонечко» Оратівської селищної ради Вінницької області.

 

559

Про ліквідацію Юшківецького закладу дошкільної освіти  (дитячий садок) «Сонечко» Оратівської селищної ради Вінницької області.

 

560

Про спеціалізовану службу первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

 

561

Про передачу в оперативне управління службового автомобіля  Оратівської селищної Ради до  комунального закладу «Оратівський селищний центр соціальних служб».

 

562

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо  відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Шереметинського А. В., Якобчука Т.І., Мазур Х. Ю., Чернишук Л. П., Плахотнюк Ю. В., Мудрицької Т.М., Дудченко  В. В., Безпалько Н. М., Гуріна А. В., Сидорчука М. Б., Плотніка В. В., Татарчук Т. Ф., Шкрябія В. В., Колісника М. В., Кулибаби Н. М., Левченка С. В., Куценко А.М., Антонюка Г.В., Сергейко І. В., Столарчик А. І., Полушко О. В., Тітяпкіної Ю.Є., Прилуцького Н. Д., Гайдачук Г. М., Гулянич Н. М., Кравчук С. С., Косей Н. В., Огородник Н. А., Ільченка В. М., Шпачука В. В.)

 

563

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

(гр.Білозора В. М., Остимчука Д. А., Турченюка  О. М., Зайчук К. П., Закирничного П. П., Сердюк З. Г., Бойко В.В., Большук Т. С., Шешенка В. О., Печенюк Р. Г., Холоденко Т.І.)

 

564

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства безоплатно у власність.

(гр.Панасюка С. В., Мовчана М.М., Стафійчука С. Ю., Ляшенка В. В.)

 

565

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

(гр. Самгородської І. С., Ковтуна А. Ю., Ліхоткіної Т. М., Гринчук Л. С., Колісника М. В., Дзюндзі В. П., Татарчук Т.Ф., Татарчук Г. П.)

 

566

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання земельної ділянки безоплатно у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

(гр. Кулеши К.В., Огородник Є.Ф., Любарського І. І., Гринюка В.М., Сторож К. І., Постоловської О. Л., Паславської Л. С., Мельник О. Г., Стафійчук Н. А., Чорноус К. П., Левченко Г. М., Лабунцової О. П., Тисячного М.В., Дмитрук Г. Г., Кулибаби Г. В., Паламарчука О. Ю., Ільчука В. Л., Пославської В. П.)

 

567

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства.

(гр.Паламарчука П.С., Коляденка К.І., Лабзенка О.О., Лукіша П.С., Греська О.П., Дем’янюка Д.М.)

 

568

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд.

(гр. Бень П.М., Нагорної О.О., Мандибури К.С.)

 

569

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

( гр. Нагорного Я.В., Слюсара В.В., Матвіяшина  В.В., Баштаного П.П., Панчука С.В.)

 

570

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Врубльовського М.В., Врубльовського В.В.,  Шельман Н.І., Гончарук Л.М., Головченко О.М., Руденко М.Ф., Герасимчука С.В., Бірчак А.П., Оверчук Т.В., Заріцького М.Г.)

 

571

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства

(гр.  Палюри Л.В.)

 

572

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Заквацького В. М.)

 

573

Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Онищенко Н. М.)

 

574

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Житника В.Г.)

 

575

Про надання дозволу на розроблення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність для ведення особистого селянського  господарства.

(гр. Цивінського В. В.)

 

576

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського  господарства

(гр. Касько В.В.)

 

577

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

(гр. Маркитан Л. І.)

 

578

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

(гр.Шельман Н. І., Бень М. П., Палюри Л. В., Ткачука В. Ю., Паламарчук В. П., Герасимчука С. В., Скоропада В. Д.)

 

579

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

(гр. Фурман Ю.О., Заріцького М. Г., Цимбал О. О., Заквацького М.О. та Заквацького В. М., Ткачука М. П., Середи М. Д., Патика В. В., Рожанської В. Д.)

 

580

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

( гр. Сергієнко Н. Г.)

 

581

Про добір земельних ділянок право оренди яких виставляється на земельні торги (аукціон) окремими лотами . 

 

582

Про внесення земельних ділянок сільськогосподпрського  призначення комунальної власності  до переліку земельних ділянок, право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах

 

583

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «Агробуд».

 

584

Про надання  дозволу  на виготовлення  проєктів  землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в оренду.

 

585

Про надання дозволу ФГ «Доброта»  на поділ земельної ділянки.

 

586

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

( гр.  Паламарчук В. П.)

 

587

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

(гр. Трохимчук Т. В., Процюка М. С., Вербової Р. В.)

 

588

Про розгляд заяв громадян.

( гр. Войтко В. В., Ліванської Т.В., Тодоровської Б. М., Кулько Я. М., Шпорталюка В. В., Сидоренка П.А., Клапші В. В., Папшевої С.Й., Александрова О. В., Колядніцької Т.А., Козака О. В., Світовенка Р. В., Лавренюк Л.В., Пасічника Б. М., Пасічника М. В., Кузьменко Л. В., Круглюк М. М., Кузьменка Є.В., Хрустівського О.А., Хрустівської Р. В., Хрустівської А. М., Кузьменко І.В., Кузьменко С. О., Кузьменко О. В., Хрустівського Р. О., Круглюк О. В.)

 

589

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

 (гр. Завальнюка В. А., Пославського А. О., Остапенка В. І.)

 

590

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

(гр. Оверчук Т. В., Паньковець О. В., Котенко Н. В., Борбоць В.П., Куцак С. О., Куцака А. А., Веретільник В. В., Демчик Г. І., Заболотної М. І., Заболотного В. І., Гаврилюк Є.І., Підвального В. Д., Підвальної Л. А., Підвальної Ю. В., Підвального С. В.)

 

591

Про зверненя депутатів Оратівської селищної ради 8 скликання до Кабінету Міністрів України щодо належної Організації та забезпечення виплат субсидій.

 

592

Про затвердження Порядку компенсаційних виплат за перевезення  громадян, які проживають на території Оратівської селищної територіальної громади, на маршрутах загального користування  автомобільним транспортом.

 

593

Про зміни до рішення 6 сесії 8 скликання Оратівської селищної ради від 30.04.2021 року № 428 «Про Положення про  порядок використання фонду депутатів Оратівської селищної ради».

 

594

Про надання дозволу на розроблення Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (пай) в натурі (на місцевості). (гр. Перколаби Н. С., Шевчука В. І.)

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь