Інформація відділу соціального забезпечення та охорони здоров'я Оратівської селищної ради

17 Травня, 2024 р., 10:00
Родина є найпершим цінним орієнтиром та головним дороговказом на життєвому шляху кожного з нас. Вона формує особистість, знайомить із поняттям добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати. Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, добра та злагоди. Сім’я дає нам почуття згуртованості, вчить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості. В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом. Родина – наш надійний притулок у безмежному і не завжди дружньому світі. І кожен із нас обов’язково має вносити свій вклад у щастя своєї родини.
14 Травня, 2024 р., 09:19
Доступність публічних послуг
03 Травня, 2024 р., 10:57
На виконання пункту 36.2 Плану заходів на 2021-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар'єрного простору в Україні  на період до  2030 року, затвердженої розпорядженням КМУ від 25.04.2024 №372-р, наказом Міністерства соціальної політики України від 16.03.2024 №99-Н "Про деякі питання доступності публічних послуг у сфері соціального захисту населення" з метою проведення моніторингу доступності  публічних послуг для маломобільних груп населення, зокрема осіб з інвалідністю пропонується анкета для заповнення.
03 Травня, 2023 р., 08:25
Хто може отримати допомогу? Проєкт поширюється на повнолітніх громадян України, яким відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.