44 (позачергова) сесія 8 скликання від 15.08.2023 року

Прийняті рішення

на 44 (позачерговій) сесії селищної ради 8 скликання

від 15.08.2023

1559. Про дострокове припинення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради Підлеснюком О.П.

1600. Про  директора комунального  некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.

1601. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року№ 1305   «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1602. Про  внесення змін  до рішення першої сесії селищної ради 8 скликання  «Про постійні комісії Оратівської  селищної ради»  № 5 від 03.12.2020 року.

1603. Про надання матеріальної допомоги жительці села Фронтівка Повз онюк Ларисі Володимирівні.

1604. Про надання матеріальної допомоги жительці села Фронтівка Якобчук Юлії Станіславівні.

1605. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність В’юник В.М.