38 сесія 8 скликання 31.01.2023

Рішення

Позачергової 38 сесії селищної ради 8 скликання від 31.01.2023

1337. Про затвердження звіту про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

1338. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року №1305 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

1339. Про затвердження тарифів надання платних соціальних послуг Оратівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1340. Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 06 липня 2021 року № 605 «Про намір передачі комунального майна в оренду та включення його до Переліку першого типу».

1341. Про внесення змін до рішення 18 сесії Оратівської  селищної ради  8 скликання від 20.12.2022 року за № 1325 (Вихованець Г.І.).

1342. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (ФГ «Агро-Сан»).

1343. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (ФГ «Вікторія-Агро-ВК»).

1344. Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1345. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (Коломієць В.М.).

1346. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на (місцевості) (Кучерук Н.В.).

1347. Про надання  дозволу  на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування артезіанської свердловини (ФГ «Агро-Сан»).

1348. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення  (СВК «Маяк»).

1349. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (ФГ «Надія-М.В» с.Заруддя).

1350. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення (ФГ «Надія-М.В» с.Яблуновиця).

1351. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (ФГ «АГРОРОСТОК» с. Мала Ростівка).

1352. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для городництва, із земель комунальної власності, яка розташована на території Оратівської селищної ради в межах с. Фронтівка  Вінницького району Вінницької області (Гончарук Д.А.).

1353. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1354. Про припинення договору оренди землі від 25.04.2016 (ТОВ «ОРАТІВЛАТІНВЕСТ»).

1355. Про Спеціальну доповідь  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

1356. Про  передачу КНП «Оратівська ЛПЛ» обладнання  супутникового  інтернет зв’язку.

1357. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.