Корисна інформація. Оголошення

25 Липня, 2024 р., 14:58
Одним із завдань Держпродспоживслужби є здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог санітарного законодавства та контроль в межах компетенції за факторами середовища життєдіяльності людини.
25 Липня, 2024 р., 09:36
25 Липня, 2024 р., 09:32
23 Липня, 2024 р., 09:46
       З початку року у шести районах Вінницької області зареєстровано 39 випадків лабораторно підтвердженого сказу серед тварин. Це менше у порівнянні з 58 випадками за той самий період минулого року.
19 Липня, 2024 р., 08:27
На переїзді 111 км ПК 9 ст. Оратів Оратівського району, плануються роботи  щодо вкладання плит переїзного настилу. Переїзд буде закриватись для руху, проїзд автотранспорту буде здійснюватись через с. Мервин. Роботи будуть виконуватись 30.07.2024   з  09 год.00хв. до 19 год.00 хв.
18 Липня, 2024 р., 15:54
З 11 липня набувають чинності норми Закону № 1978, якими внесено чимало змін до антитютюнового законодавства, а саме:
18 Липня, 2024 р., 09:28
  Відповідно до календарного плану надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію проєктів (заходів) національно-патріотичного виховання на 2024 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 07.05.2024 року № 2842, з 22 по 28 липня 2024 року у Волинській області, м. Луцьк громадською організацією «ПРО 100 МОЛОДЬ» буде реалізовано проєкт «Військове таборування». У рамках проєкту учасники здобудуть навички з стрілецької підготовки та тактики, техніки надання домедичної допомоги та психологічної стійкості. Протягом проєкту учасники опановуватимуть методи ефективної роботи в команді в стресових умовах, що сприятиме формуванню високої самодисципліни і відповідальності за свої дії. До участі запрошуються молодіжні працівники та працівниці, працівники молодіжних центрів та центрів національно-патріотичного виховання віком від 18 років. Умови участі та реєстрація учасників доступні за посиланням: https://forms.gle/HfEUvGyFfQWihE5F6.
18 Липня, 2024 р., 08:27
Ботулізм – це дуже небезпечне харчове отруєння. Воно виникає при вживанні продуктів, що містять ботулотоксин. Ботулотоксин - один з найсильніших серед відомих токсинів, що блокує нервову функцію і призводить до дихального і скелетно-м'язового паралічу. Смертність в Україні від ботулізму досягає 20%. Найчастіше ботулотоксин виділяють з в’яленої риби, м’ясних консервованих продуктів – паштети, тушковані м’ясопродукти, консервованих грибів та овочевих салатів домашнього виготовлення. Також слід зазначити, що збудник ботулізму часто розмножується в продуктах гніздами, тому при вживанні одного продукту кількома особами захворювання може виникати не у всіх, а кому «пощастить».