Корисна інформація. Оголошення

21 Червня, 2024 р., 19:55
Не залишайте дітей без нагляду – може трапитися лихо!
14 Червня, 2024 р., 09:29
11 червня, розпочалась програма AGROw UP - це безплатні консультації та вебінари для українського бізнесу, який займається переробкою продукції рослинництва чи готовий її запровадити. Програма реалізується в межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Учасниками програми можуть стати власники/власниці, керівники/керівниці малого та середнього бізнесу, який:
13 Червня, 2024 р., 11:37
Головна особливість азартних ігор полягає в тому, що результат визначається випадково, і гравці не впливають на нього. Саме цей елемент ризику та невизначеності дає грі особливого інтересу. Відповідно до законодавства, азартна гра визначається як будь-яка гра, умовою участі в якій є внесення гравцем ставки, що дає право на отримання виграшу (призу).
12 Червня, 2024 р., 13:17
Оголошується старт змагань у рамках обласного військово-патріотичного проекту "Шлях Воїна" у Вінницькому районі Вміти захистити себе та своїх близьких - базова навичка у наш час. Тому ми збираємо команду зі 180 молодих людей від кожного району області, які хочуть вміти надати першу допомогу, знати, як вберегтись від мін та обстрілів, розуміти, як поводитись, коли тобі та твоїм близьким загрожує небезпека. Проект складається з чотирьох етапів-вишколів, на яких будуть вивчатись базові елементи військової підготовки: І етап: Історична свідомість, самооборона, перша медична допомога, мінно-вибухова безпека, дії при радіаційній, хімічній та біологічній небезпеці. ІІ етап: Поводження зі зброєю, тактична медицина, мінно-вибухова безпека. ІІІ етап: Військова тактика, мінно-вибухова безпека, тактична медицина. ІV етап: Керування FPV-дронами, військова топографія, тактична медицина, військова тактика, мінно-вибухова безпека. До четвертого етапу дійдуть лише 15 кращих учасників від кожного району, які пройдуть усі тести та вишколи. Навчись захищати себе, своїх близьких та Батьківщину, захищаючи честь свого району та громади! Долучайся до "Шляху Воїна". Разом ми переможемо! Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/2cNkJgy74ZnGxCJd9
12 Червня, 2024 р., 13:09
11 червня відбулося урочисте вручення дипломів переможцям конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Загалом на Конкурс було подано 50 проєктів з 35 громад. 23 травня Експертна рада визначила 46 проєктів-переможців із 34 громад. Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що цьогоріч напрями конкурси були змінені й націлені на підтримку Збройних Сил України та Сил Оборони в боротьбі з російським агресором, захист громадян і турботу про ветеранів і їхні родини. Відповідно, учасники подавали проєкти за трьома напрямами: «Безпека і оборона», «Стійкість» та «Турбота».
12 Червня, 2024 р., 13:07
11 червня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
07 Червня, 2024 р., 15:37
Увага! За інформацією управління ДСНС у Вінницькій області 7 червня вдень у Вінницькій області та в м.Вінниці очікується гроза, місцями град та шквал 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).
06 Червня, 2024 р., 14:44
06 липня 2024 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум “Державотворець: молодь у відновленні держави”. Учасниками заходу стануть понад 500 молодих людей, що будуть відібрані з усієї країни за результатами конкурсу. Під час форуму буде оголошено про початок відбору молоді для участі в освітньо-професійному курсі, що запланований на серпень цього року. Кращі випускники програми будуть направлені для проходження стажування з можливістю подальшого працевлаштування в органи державної влади.
06 Червня, 2024 р., 13:49
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Необхідно звернути особливу увагу на пояснення  правил поведінки на воді дітям. Правила безпечної поведінки на воді та біля води: діти повинні купатися обов’язково під наглядом дорослих; вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків; не купайтеся i не пірнайте у незнайомих місцях, це можна робити у спеціально відведених місцях; не можна запливати за обмежувальні знаки; слід дуже обережно поводитися на надувних матрацах та іграшках, особливо, коли є вітер або сильна течія; якщо течія вас підхопила, не панікуйте, треба пливти за течією, поступово i плавно повертаючи до берега; не купайтеся в холодній воді, щоб не сталося переохолодження; не треба купатися довго, краще купатися кiлька разів по 20-30 хв.; не можна гратися на воді у такі ігри, які можуть завдати шкоди; не подавайте без потреби сигналів про допомогу; не пірнайте під людей, не хапайте їх за ноги; купатися рекомендовано вранці i ввечері; не слід купатися наодинці; не підпливайте до коловоротів, пароплавів i катерів; не стрибайте головою вниз у місцях, глибина яких вам невідома. не забувайте, що вода несе й небезпеку! Шторм, повінь, сильна злива можуть завдати шкоди не тiльки навколишньому середовищу, але й людині!
05 Червня, 2024 р., 08:59
       Оратівська селищна рада відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» (далі – Конкурсна комісія).