Корисна інформація. Оголошення

25 Квітня, 2024 р., 14:04
ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ ПАТРУЛЬНИХ Вінницького р-н!🚔 Розміщення: м. Немирів
24 Квітня, 2024 р., 11:25
На виконання вимог абзацу другого частини другої статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» ( № 1658-IX від 15.07.2021) з метою громадського обговорення публікуються проєкти рішень органу місцевого самоврядування щодо ліквідації закладів освіти. Пропозиції та зауваження приймаються  відділом освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради за наступними контактами: вул. Героїв Майдану, 78, смт Оратів, Вінницький район, Вінницька область, 22600; електронна адреса: [email protected].
19 Квітня, 2024 р., 14:05
Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією в цей день проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. У день святкування Великодня велика кількість віруючих збирається в храмах, а також відвідує кладовища. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, цей факт робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділяють таким об’єктам.
19 Квітня, 2024 р., 13:37
‼️25 квітня у КНП «Оратівський ЦПМСД» з 9.00 години фахівцями Вінницького обласного центру служби крові, планується забір «Донорської крові».
19 Квітня, 2024 р., 11:32
Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо.
17 Квітня, 2024 р., 14:17
Родини, що мешкають у сільській місцевості можуть отримати ваучери для підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин.
12 Квітня, 2024 р., 14:57
Дбати про чистоту довкілля, зберігати красу природи, сприяти її оновленню  - завдання кожної людини. Триває двомісячник благоустрою на території Оратівської селищної територіальної громади, який розпочався 1 квітня.
12 Квітня, 2024 р., 14:57
Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.