29 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1177

Про Статут Балабанівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1178

Про Статут Животівської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1179

Про Статут Заруддянської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1180

Про Статут Кожанської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1181

Про Статут Кошланської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1182

Про Статут Лопатинської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1183

Про Статут Медівської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1184

Про Статут Новоживотівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1185

Про Статут Осичнянської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1186

Про Статут Оратівської початкової школи Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1187

Про Статут Скальської гімназії Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1188

Про Статут Скоморошківського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1189

Про Статут Оратівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1190

Про Статут Фронтівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1191

Про Статут Чагівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1192

Про Статут Чернявського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1193

Про Статут Якимівського ліцею Вінницького району Вінницької області (в новій редакції)

1194

Про розподіл території обслуговування за закладами загальної середньої освіти громади

1195

Про переведення на сезонний режим роботи віддаленої групи Чагівського закладу дошкільної освіти в с. Медівка

1196

Про ліквідацію в с. Вербівка віддаленої групи Скоморошківського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок»

1197

Про ліквідацію Синарської філії загальноосвітньої школи I-III ступенів смт Оратів Оратівської селищної об’єднаної  територіальної громади Вінницької області

1198

Про призупинення роботи Кошланської гімназії

1199

Про затвердження Положення  про відділ  земельних ресурсів Оратівської селищної ради  у новій редакції

1200

Про внесення змін до рішення 15 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.11.2021 року  № 835

1201

Про внесення змін до рішеня 15 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.11.2021 року № 836

1202

Про укладання з ТОВ «ТАК -АГРО» договорів оренди земельних ділянок комунальної власності

1203