45 сесія 8 скликання від 07.09. 2023 року

Рішення

45 сесії селищної ради 8 скликання від 07.09.2023

1606.  Про зміни до Комплексної програми всебічної соціальної підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих), поранених військовослужбовців, які зареєстровані на території Оратівської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

1607. Про внесення змін до Програми організації  відзначення  на території  Оратівської  селищної  територіальної  громади  державних та професійних  свят, ювілейних та пам’ятних дат, відомих громадян, кращих трудових  колективів та їх працівників, вшанування загиблих захисників на  2023- 2025 роки.

1608. Про структуру та штатну чисельність закладів освіти Оратівської територіальної громади на 2023-2024 навчальний рік.

1609. Про структуру та штатну чисельність апарату та виконавчих органів Оратівської селищної ради.

1610.    Про мережу закладів освіти Оратівської територіальної громади на 2023-2024 навчальний рік.

1611.   Про структуру та штатну чисельність комунальної установи «Оратівський центр професійного розвитку педагогічних працівників».

1612.   Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року № 1305  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1613. Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської селищної ради на 2024 рік.

1614. Про спостережну раду комунального некомерційного підприємства «Оратівська  лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.

1615. Про директора комунального закладу «Публічна бібліотека Оратівської селищної ради».

1616. Про врегулювання питань щодо користування складовими Єдиної газорозподільної системи.

1617. Про передачу майна комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради.

1618.  Про внесення змін до Переліку обʼєктів першого типу комунального майна Оратівської селищної територіальної громади.

1619. Про перейменування вулиці в селі Підвисоке Оратівської селищної територіальної громади.

1620.   Про розгляд заяви Шарандакової О.А. про надання матеріальної допомоги у  зв’язку із скрутними умовами та непередбачуваними обставинами.

1621.   Про розгляд заяви гр. Шкледи С.Б.

1622.   Про розгляд заяви гр. Сергієнко Н.Г.

1623.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо    встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва.

1624. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності.

1625. Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо      відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1626.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Коломійцю В.М.

1627.  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «Яблуневе-С».

1628. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки    земельної ділянки.

1629.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду ФГ «Агро-Сан».

1630.  Про розірвання договору оренди землі з ФГ «Родина Кіріяк».

1631.  Про внесення змін до рішення №1589 43 сесії 8 скликання від 04.08.2023 року.

1632.  Про укладання договору оренди землі.

1633.  Про поновлення гр. Котвіцькій Т.А. терміну дії договору оренди землі.

1634.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Луцишину В.В.

1635.  Про надання  дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою Нагорному Р.П.,  Зрубовенку В.А.

1636.  Про скасування пункту 16 рішення 41 сесії Оратівської  селищної ради 8 скликання від 18.05.2023 року № 1443 «Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва».

1637. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду фермерському господарству «Надія – М.В».

1638.  Про укладання договору оренди землі  з Крижанівським А.В.

1639.  Про внесення змін до рішення № 1401 39 сесії 8 скликання від 17.03.2023 року.

1640. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Мотузюку І.М.

1641. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1642. Про надання дозволу філії «Іллінецьке лісове господарство» ДП «Ліси України» на виготовлення проекту землеустрою.

1643. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Агрофірма Корвет».

1644. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою СФГ «Колос»  та СФГ «Валентина».

1645. Про поновлення терміну дії договору оренди землі  Панчуку О.А.

1646. Про розірвання договору оренди землі з Халімоном М.В.

1647. Про надання дозволу ФГ «Вікторія-Агро-ВК» на виготовлення проекту землеустрою.

1648. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення   земельної ділянки в оренду для городництва.

1649. Про затвердження структури та штатної чисельності комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.

1650. Про умови праці директора КНП «Оратівська ЛПЛ» Пашківської-Белелі Т.В.

1651.Про затвердження Статуту комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» у новій редакції.

1652. Про повернення водонапірної башти з оперативного управління ДП «Газбудводсервіс» та передачу в оперативне управління КП «Оратівкомунсервіс».

1653. Про згоду на передачу майна у комунальну власність Оратівської селищної територіальної громади.