7 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

485

Про внесення змін до Програми ремонту доріг  на території Оратівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

486

Про  Програму соціального захисту жителів  Оратівської селищної  територіальної громади на 2021 рік в новій редакції.

Додаток до рішення.

487

Про  внесення змін до  програми  «Майбутнє Оратівщини  в збереженні здоровя громадян» на 2021 рік.

488

Про затвердження Програми  компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян Оратівської селищної територіальної громади автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах  у приміському сполученні   на 2021 рік.

489

Про погодження штатної чисельності виробничого персоналу КП «Оратівкомунсервіс».

490

Про внесення змін до рішення №191 позачергової 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24.12.2020 року «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами).

Додатки до рішення.

491

Про затвердження Положення про Порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають  у комунальній власності Оратівської селищної територіальної громади, та форми контракту з керівником закладу культури.

492

Про дозвіл на перебування Волинця О.Ф. у відділенні стаціонарного догляду Оратівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

493

Про приватизацію незавершеного будівництва двох 9-ти квартирних житлових будинків №№ 8 та 10 по вулиці Пирогова  в смт Оратів.

494

Про передачу майна комунальної власності Оратівської селищної ради в  оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, екології,  архітектури та містобудування  селищної ради.

495

Про зміни до структури та штатної чисельності працівників закладів освіти.

496

Про затвердження на посаду старости Балабанівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

497

Про затвердження на посаду старости  Животівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

498

Про затвердження на посаду старости Зарудянського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

499

Про затвердження на посаду старости Кошланівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

500

Про затвердження на посаду старости Медівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

501

Про затвердження на посаду старости Сабарівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

502

Про затвердження на посаду старости Чернявського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

503

Про затвердження на посаду старости Юшковецького старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади.

504

Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо фінансування проекту реконструкції  аеродрому КП «Аеропорт «Вінниця».

505

Про Положення про помічників-консультантів депутатів Оратівської селищної ради.

506- 535

Земельні питання.

536

Про   розподіл Фонду депутатів    Оратівської  селищної ради.