26 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1124

Про  структуру та  штатну чисельність апарату Оратівської  селищної ради та її виконавчих органів.

1125

Про  затвердження Положення про сектор з мобілізаційної роботи Оратівської селищної ради.

1126

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1127

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1128

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ТАК-АГРО» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Центральна, 5, в с. Озерне, Оратівської селищної ради, Вінницької області.

1129

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «Скоморошківське» для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель державної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Скоморошківської сільської ради, Вінницької області.

1130

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «АГРОРОСТОК»,  для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення кадастровий номер 0523186300:05:004:0202, які розташовані на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Мала Ростівка), Вінницького району Вінницької області

1131

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення   земельних ділянок  в оренду громадянам: Кириленко Марії Філіпівні, Слісарчуку Олександру Миколайовичу, Панасюк Наталії Віталіївні, Панасюку Олександру Володимировичу для городництва, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Оратівської селищної ради (за межами с. Животівка), Вінницького району Вінницької області.

1132

Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення   земельних ділянок  в оренду для городництва, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані на території Оратівської селищної ради за межами с. Вербівка на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1133

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.

1134

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства.

1135

1136

1137

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва індивідуальних гаражів із земель комунальної власності.

1138

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1139

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

1140

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

1141

Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1142

Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

1143

1144

1145

1146

Про надання  дозволу  на виготовлення  проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.

1147

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки (паю).

1148

Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1149

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою в постійне користування під адміністративними приміщеннями.

1150

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

1151

Про надання в оренду ФГ «Сологубівське» земельної ділянки за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв).

1152

Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі  від  20.08.2010 року .

1153

Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі  від  13.02.2012 року.

1154

1155

Про скасування рішення 15 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.11.2021 року  № 806 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Золоташко М.В.»

1156

Про внесення змін до рішень.

1157

Про розгляд заяв громадян.

1158

Про передачу комунального майна для потреб оборони .