Санаторно-Курортне

1. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) осіб з інвалідністю.

2. Взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3.Призначення грошової компенсації  вартості проїзду до санаторно-курортного закладу і назад особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

4. Призначення грошової компенсації особам з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки.

5. Призначення грошової компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю.

6. Призначення грошової компенсації  замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та прирівняним до них особам.

7. Призначення грошової компенсації  замість санаторно-курортної путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

8. Прийом документів для надання санаторно-курортного лікування ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»

9. Прийом документів для надання санаторно-курортного лікування осіб, постраждалих під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

10. Призначення грошової компенсації вартості проїзду до санаторно-курортного закладу (відділення спинального профілю) і назад особам, які супроводжують осіб з інвалідністю І та ІІ групи з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.