54 сесія 8 скликання від 22.12.2023 року

Прийняті рішення 54 сесії селищної ради 8 скликання від 22.12.2023

1840. Про звіт заступника Оратівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради про ремонт доріг на території Оратівської селищної територіальної громади за 2021-2023 роки.

1841. Про внесення змін до Програми Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік щодо підтримки родин воїнів, які загинули у війні російської федерації проти України.

1842. Про порядок і норматив відрахування унітарними підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності до загального фонду бюджету селищної територіальної громади у 2024 році.

1843.  Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

1844. Про план роботи Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

1845. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Оратівської селищної ради.

1846. Про повноваження представника Новоживотівського ліцею Вінницького району Вінницької області.

1847.  Про повноваження представника Скоморошківського ліцею Вінницького району Вінницької області.

1848. Про повноваження представника Якимівського ліцею Вінницького району Вінницької області.

1849.  Про повноваження представника Кошланівської гімназії Вінницького району Вінницької області.

1850. Про повноваження представника Лопатинської гімназії Вінницького району Вінницької області.

1851. Про повноваження представника Оратівської початкової школи Вінницького району Вінницької області.

1852. Про повноваження представника Балабанівського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Теремок» Оратівської селищної ради Вінницької області.

1853. Про повноваження представника Оратівського закладу дошкільної освіти (ясла садок) «Сонечко» Оратівської селищної ради Вінницької області.

1854. Про повноваження представника Скоморошківського закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» Оратівської селищної ради Вінницької області.

1855. Про дозвіл на приймання архівних документів Дібровинецького закладу дошкільної освіти (дитячий садок) «Світанок» Оратівської селищної ради Вінницької області.

1856. Про Оратівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1857. Про перейменування вулиці в с. Балабанівка Оратівської селищної територіальної громади.

1858. Про перейменування вулиці в с. Осична Оратівської селищної територіальної громади.

1859. Про внесення змін в рішення позачергової 46 сесії 8 скликання від 18.09.2023 року № 1659 «Про перейменування вулиці в с. Оратів».

1860. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Оратівської селищної територіальної громади.

1861. Про передачу майна в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, екології, містобудування та архітектури Оратівської селищної ради.

1862.   Про передачу майна комунальної власності Оратівської селищної ради в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування селищної ради.

1863. Про передачу майна в оперативне управління комунального підприємства «Оратівкомунсервіс».

1864.  Про внесення змін до рішення 47 сесії 8 скликання Оратівської селищної ради від 04.10.2023 року № 1688.

1865. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, набуття права користування (оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону, для рибогосподарських потреб.

1866. Про надання ТОВ «Україна» дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

1867.  Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1868.  Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1869.  Про надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на (місцевості).

1870. Про розгляд заяви Коренюка Петра Івановича.

1871. Про розподіл залишку коштів Фонду депутатів Оратівської селищної ради.

1872. Про розгляд заяви гр. Бахіна О.В.

1873. Про скасування рішення 53 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання № 1822 від 15.12.2023 року.

1874. Про скасування рішення 53 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання № 1823 від 15.12.2023 року.

1875. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування  будівель  закладів освіти.

1876. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування  будівель  закладів освіти.

1877. Про надання дозволу Кулибабі М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною  0,0200 га,  що знаходиться по  вулиці Трудова в с. Медівка, Вінницького району, Вінницької області.

1878. Про надання дозволу Бондаренку А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною  0,0200 га,  що знаходиться по вулиці Першотравнева с. Чернявка Вінницького району,  Вінницької області.

1879. Про надання дозволу ТОВ «Оратівм’ясо» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель орієнтовною  0,0200 га,  що знаходиться по  вулиці Героїв Майдану в смт Оратів, Вінницького району, Вінницької області.

1880. Про розгляд заяви Дерунця В.А. про надання матеріальної допомоги у звязку із скрутними умовами та непередбачуваними обставинами.