Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

39 сесія 8 скликання від 17.03.2023

Прийняті рішення

39 сесії селищної ради 8 скликання від 17.03.2023

 

1358. Про затвердження Програми вішкодування виробникам (надавачам) послуг різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги та розміром економічно обгрунтованих витрат на їх виробництво (надання) на 2023 рік.

1359. Про Програму видалення аварійних та небезпечних дерев на території Оратівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

1360. Про затвердження Програми організації відзначення на території Оратівської селищної територіальної громади державних та професійних свят, ювілейних та пам’ятних дат, відомих громадян, кращих трудових колективів та їх працівників, вшанування захисників на 2023-2025 роки.

1361. Про внесення змін до Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1362. Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної Програми Оратівської територіальної громади на 2021-2025 роки.

1363. Про внесення змін до Програми ремонту доріг Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1364. Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1365. Про внесення змін до програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2023 рік.

1366. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року №1305 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік».

1367. Про виконання фінансового плану комунального некомерційного  підприємства «Оратівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Оратівської селищної ради у 2022 році.

1368. Про затвердження Положення про Оратівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та структури установи.

1369. Про структуру та штатну чисельність апарату Оратівської селищної ради та її виконавчих органів.

1370. Про зміни до структури та штатної чисельності працівників Новоживотівського ліцею Вінницького району Вінницької області.

1371. Про погодження вартості послуг комунального підприємства «Оратівкомунсервіс».

1372. Про списання з балансу КП «Оратівкомунсервіс» об’єкта малої приватизації комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади – незавершене будівництво 9-ти квартирного житлового будинку по вулиці Пирогова, 8, смт Оратів Вінницького району Вінницької області.

1373. Про списання з балансу КП «Оратівкомунсервіс» об’єкта малої приватизації комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади – незавершене будівництво 9-ти квартирного житлового будинку по вулиці Пирогова, 10, смт Оратів Вінницького району Вінницької області.

1374. Про затвердження плану зонування території та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території с. Гоноратка.

1375. Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення   земельних ділянок  в оренду для городництва.

1376. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Задояному Анатолію Івановичу 01.13 для іншого сільськогосподарського призначення, із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, на території  с. Чагів, вул. Заїки, 5 Л/1 Вінницького району Вінницької області.

1377. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Ковтуну Івану Івановичу, для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення, яка розташована за межами с. Осична на території  Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1378. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби в оренду гр. Старушкевичу Володимиру Дмитровичу за межами с. Стрижаків Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1379. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОМУ  ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СВІТАНОК», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради за межами с. Синарна Вінницького району Вінницької області.

1380. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій із земель комунальної власності на території  Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1381. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Поляна» для іншого сільськогосподарського призначення із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення на території  Оратівської селищної ради за межами населеного пункту (с. Фронтівка, вул. Колгоспна, 31) Вінницького району Вінницької області.

1382. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Кошланівської сільської ради на території Оратівської селищної ради Вінницького району  Вінницької області.

1383. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу її в оренду.

1384. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка перебуває в оренді у ПрАТ «Вінницяоблпаливо» і розташована на території Оратівської селищної громади за адресою: Вінницька область, Вінницький район, село Оратів, вул. Привокзальна,60 та продаж земельної ділянки.

1385. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка перебуває в оренді у ПрАТ «Вінницяоблпаливо».

1386. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1387. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гриценку Сергію Миколайовичу для сінокосіння і випасання худоби із земель комунальної власності сільськогосподарського призначення на території Оратівської селищної ради (за межами с. Чернявка) Вінницького району Вінницької області.

1388. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «НАДІЯ-М.В.», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради за межами с. Заруддя  Вінницького району Вінницької області.

1389. Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1390. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1391. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1392. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1393. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1394. Про передачу земельної ділянки в оренду.

1395. Про  надання  в  оренду  ФГ «Нива – С»  земельних  ділянок  за  рахунок невитребуваних земельних часток (паїв).

1396. Про поновлення договорів оренди земель сільськогосподарського призначення невитребуваних земельних часток (паїв).

1397. Про укладання Додаткової угоди про поновлення договору оренди землі.

1398. Про надання в оренду ТОВ «ТАК-Агро» земельної ділянки за рахунок невитребуваних земельних часток (паїв).

1399. Про передачу земельної ділянки в оренду.

1400. Про передачу земельної ділянки в оренду.

1401. Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону).

1402. Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.

1403. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1404. Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

1405. Про відмову у наданні земельної ділянки в оренду.

1406. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

1407. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

1408. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

1409. Про затвердження розпорядження Оратівського селищного голови.

1410. Про розгляд заяв щодо перегляду розміру орендної плати.

1411. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.

1412. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.

1413. Про ініціативу передачі обєкта права державної власності до комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади.

1414. Про внесення змін  до рішення першої сесії селищної ради 8 скликання «Про постійні комісії Оратівської селищної ради»  № 5 від 03.12.2020 року.

1415. Про стан законності та правопорядку на території Оратівської селищної територіальної громади та результати роботи Немирівської окружної прокуратури за 2022 рік.

1416. Про  уповноваження старости Підвисоцького старостинського округу Сироти Т. О. на вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану.

1417. Про внесення змін до рішення 34 сесії селищної ради 8 скликання від 04 листопада 2022 року № 1288 «Про оренду майна Оратівської селищної територіальної громади».

1418. Про  затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання  питної води для дочірнього підприємства приватного підприємства «Газбудводсервіс».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь