План зонування території с. Гоноратка Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області. Стратегічна екологічна оцінка Генерального плану та плану зонування території с. Гоноратка Вінницького району Вінницької області.

1. План зонування території с. Гоноратка Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області (буде оприлюднений після припинення правового режиму воєнного стану в Україні).

2. Звіт про стратегічну екологічну оцінку (охорона навколишнього природного середовища) Генерального плану та плану зонування території с. Гоноратка Вінницького району Вінницької області.

3. Довідка про консультації проєкту Генерального плану та плану зонування території с. Гоноратка Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області, Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

4. Заходи моніторингу довкілля при реалізації Генерального плану та плану зонування території с. Гоноратка  Вінницького району вінницької області.

5. Рішення 39 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 17.03.2023 року №1374 "Про затвердження плану зонування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування території    с. Гоноратка".