53 сесія 8 скликання від 15.12.2023 року

Прийняті рішення

53 сесії селищної ради 8 скликання від 15.12.2023

1813. Про зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Оратівській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки.

1814. Про внесення змін та доповнень до цільової селищної програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів: територіальної оборони, Національної гвардії України, Національної поліції України, Прикордонних військ України,  Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України на період правового режиму воєнного стану в Україні.

1815. Про Положення про відділ з питань організації надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради.

1816. Про передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної територіальної громади державному бюджету.

1817. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 № 1305 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1818. Про затвердження проєкту землеустрою щодо  організації і встановлення меж території природно-заповідного фонду гідрологічного заказника місцевого значення «Синарна» за межами  с. Синарна на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1819. Про затвердження  проєкту землеустрою щодо  організації і встановлення меж території природно-заповідного  фонду ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Вербівський парк» в межах  с. Вербівка на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.

1820. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для городництва.

1821. Про внесення змін до рішення 45 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 07.09.2023 року № 1634.

1822. Про надання дозволу гр. Кулибабі Миколі Петровичу на озроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1823. Про надання дозволу гр. Бондаренку Анатолію Васильовичу на озроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

1824. Про продаж земельної ділянки гр. Смолякову В.В.

1825. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Вікторія-Агро-ВК».

1826. Про надання  дозволу  на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва.

1827. Про внесення змін до рішення 45 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 07.09.2023 року  № 1646.

1828. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «Агрофорт», для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури.

1829. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1830. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1831. Про поновлення  ФГ «Надія П» терміну дії договору оренди землі.

1832. Про поновлення терміну дії договору оренди землі ФГ «ДОВІРА-Т».

1833. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки водного фонду в користування на умовах оренди.

1834. Про надання  дозволу ТОВ «АГРОБУД» на розробку проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей.

1835. Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду для городництва.

1836. Про розірвання договору оренди землі з Горохом А.І. від 02.08.2021 року.

1837. Про розгляд заяви гр. Волкотруб О.М.

1838. Про розгляд заяви гр. Волкотруб С.М.

1839. Про звернення щодо недопущення підняття ліміту допустимого обсягу землі у власність одній особі.