Старостинські округи Оратівської селищної територіальної громади

1. Балабанівський старостинський округ, з адміністративним центром у с. Балабанівка, у складі сіл: Балабанівка, Богданівка, Дівочина, Лінеччина, Підвисоке, Сабарівка, Ступки, Тарасівка, Фронтівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Балабанівка, вул. Центральна, 25.

Староста:    Панчук Микола Григорович

2. Новоживотівський  старостинський округ, з адміністратиним центром у с. Новоживотів, у складі сіл: Бугаївка, Животівка, Новоживотів, Якимівка. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Новоживотів, вул. Перемоги, 46А.

Староста:  Тукач Віталій Петрович

E-mail:   [email protected]

3.  Оратівський  старостинський округ, з адміністративним центром у с. Оратів, у складі сіл: Гоноратка, Дібровинці, Заруддя, Кошлани, Лопатинка, Оратів, Синарна, Прибережне, Скибин, Сологубівка, Стрижаків, Тарасівка, Яблуновиця. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою  с. Оратів, вул. Миру, 33.

Староста:  Сігнаєвська Лариса Миколаївна

4. Рожичнянський старостинський округ, з адміністративним центром у с. Рожична, у складі сіл: Березівка, Каленівка, Оратівка, Осична, Рожична, Угарове, Юшківці. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Рожична, вул. Софії Козлової, 5.

Староста:  Матвіяшин Валентина Вікторівна

5. Скоморошківський старостинський округ, з адміністративним центром у с. Скоморошки, у складі сіл: Ганівка, Вербівка, Закриниччя, Озерне, Кам'яногірка, Скала, Скоморошки,  Степове, Чернявка, Човновиця. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Скоморошки, вул. Центральна, 17.

Староста:  Мартинюк Олександр Миколайович

E-mail:   [email protected]

6. Чагівський старостинський округ, з адміністративним центром у с. Чагів, у складі  сіл: Бартошівка, Велика Ростівка, Кожанка, Медівка, Мала Ростівка, Мервин, Чагів, с-ще Чагівське. Робоче місце старости цього старостинського округу знаходиться за адресою с. Чагів, провулок Шкільний , 34.

Староста:  Власенко Галина Петрівна