21 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1035

Про Статут Оратівського закладу дошкільної  освіти (ясла-садок) «Сонечко» Оратівської селищної ради Вінницької області (в новій редакції).

1036

Про затвердження положення про загальний відділ Оратівської селищної ради.

1037

Про проєкти Оратівської селищної ради, що подаються на конкурсний відбір проєктів, що передбачаються до фінансування за напрямком прямої участі обласного бюджету по Програмі  «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки.

1038

Про затвердження технічної документацію із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  для будівництва і обслуговування будівель закладів освіти та передачу земельних ділянок в постійне користування.

1039

Про укладення додаткової угоди з Калабернюком М. В.  про поновлення договору оренди землі.

1040

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

1041

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для індивідуального садівництва.

1042

1043

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність

1044

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1045

Про затвердження проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

1046

Про  припинення (розірвання)  договору оренди землі від 09.09.2019 року.

1047

Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби.

1048

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва.

1049

Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

1050

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі (на місцевості) меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості).

1051

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (паю) у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва .

1052

Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

1053

1054

1055

1056

1057

1058

Про надання дозволу на розроблення  проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

1059

Про розгляд заяв громадян.

1060

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту смт Оратів.