47 сесія 8 скликання від 04.10.2023

Прийняті рішення на

47 сесії селищної ради 8 скликання від 04.10.2023

1662. Про затвердження Комплексної програми співпраці Оратівської селищної ради, її виконавчих органів та Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області (Оратівської ДПІ), з питань забезпечення контролю за дотриманням зобовʼязань щодо платежів юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, фізичних осіб до бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2023-2027 роки.

1663. Про внесення змін до Програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства  Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

1664. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

1665. Про зміни до Програми організації харчування в закладах освіти Оратіської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.

1666. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Оратівській селищній територіальній громаді.

1667. Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій в Оратівській селищній раді.

1668. Про передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету Оратівської  селищної територіальної громади у вигляді іншої субвенції до обласного бюджету Вінницької області.

1669. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року № 1305  «Про  бюджет Оратівської  селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1670. Про внесення змін до Плану діяльності Оратівської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

1671. Про структуру та штатну чисельність Оратівської дитячої музичної школи.

1672. Про структуру та штатну чисельність працівників комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.

1673. Про старостинські округи, структуру та штатну чисельність селищної ради та її виконавчих органів.

1674. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання «Про реорганізацію Лопатинської сільської ради» № 15 від 15.12.2020 року.

1675. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання «Про реорганізацію Новоживотівської сільської ради» № 17 від 15.12.2020 року.

1676. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання «Про реорганізацію Оратівської сільської ради» № 18 від 15.12.2020 року.

1677. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання «Про реорганізацію Стрижаківської сільської ради» № 25 від 15.12.2020 року.

1678. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання «Про реорганізацію Якимівської сільської ради» № 32 від 15.12.2020 року.

1679. Про передачу у безоплатне користування Оратівській селищній виборчій комісії Вінницького району Вінницької області частини приміщення (окремої кімнати) та іншого комунального майна.

1680. Про надання дозволу КНП «Оратіська ЛПЛ» Оратівської селищної ради на списання майна.

1681. Про виготовлення проєкту землеустрою  щодо організації території  і встановлення меж природно-заповідного  фонду та іншого природоохоронного призначення.

1682. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо встановлення меж території Оратівської селищної територіальної громади Вінницького району Вінницької області.

1683. Про затвердження  проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок  в оренду для городництва.

1684.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Яблунове-М».

1685.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Ковтуну І.І.

1686.   Про поновлення терміну дії договору оренди землі Кукуніна В.О.

1687. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою  СФГ «Валентина», СФГ «Колос»,  гр. Луцишин В.В.

1688. Про внесення змін до рішення № 1401 39 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 17.03.2023 року.

1689. Про внесення змін до рішення №1505 42 сесії 8 скликання від 04.07.2023 року.

1690.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1691.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки набуття права користування (оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону для рибогосподарських потреб.

1692. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок водного фонду комунальної власності для рибогосподарських потреб.

1693. Про затвердження проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «Агрофорт», для іншого сільськогосподарського призначення.

1694. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1695. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.

1696. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Оратівської селищної ради на розробку проєкту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

1697. Про укладання договору оренди землі.

1698. Про укладання договору оренди землі.

1699. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та обʼєднання земельних ділянок комунальної власності за межами населеного пункту с. Гоноратка.