Актуальні обговорення

Дата: 21.09.2023 08:12

Розглянувши усі питання порядку денного позачергової 46 сесії селищної ради, депутати обговорили ряд важливих для громади питань. Головуюча Леся Ларіонова проінформувала депутатів, що робоча група з питань старостинських округів на останньому розширеному засіданні за участю депутатів селищної ради дійшла згоди щодо утворення 6 старостинських округів на території громади. Також пропонується введення посад головних спеціалістів із відповідними повноваженнями у населених пунктах, що увійдуть до старостинських округів. Тому на черговій сесії селищної ради плануються відповідні зміни до структури селищної ради, аби забезпечити безперервність і якість надання жителям громади необхідних послуг.

Перший заступник селищного голови Ігор Барський доніс депутатам інформацію про встановлені вимоги до забезпечення системою кондиціонування, або кондиціонерами лікувальних закладів, зокрема це стосується лікарні планового лікування. Виконуюча обов’язки селищного голови, секретар селищної ради Леся Ларіонова повідомила, що обговорила цю проблему з директором лікарні Тетяною Пашківською-Белелею, адже від цього залежатиме подальше функціонування медичного закладу. За попередніми розрахунками для вирішення питання з кондиціонерами в короткий термін необхідно орієнтовно 1700 тис. грн. Зараз обраховується обсяг коштів, що зможе направити лікарня, а іншу частину необхідно буде виділити з бюджету громади.