31 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1226

Про затвердження звіту про виконання бюджету Оратівської селищної  територіальної громади за І півріччя 2022 року.

1227

Про структуру та штатну чисельність апарату Оратівської селищної ради та її виконавчих органів.

1228

Про затвердження Положення про відділ цифрового розвитку та інформаційно-програмного забезпечення Оратівської селищної ради.

1229

Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання загиблих (померлих) внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

1230

Про дозвіл на (закрита інформація)

1231

Про надання дозволу на організацію додаткових рейсів щодо підвезення дітей до навчальних закладів громади.

1232

Про ліквідацію загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Човновиця.

1233

Про передачу майна загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Човновиця в  оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, екології,  архітектури та містобудування селищної ради.

1234

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству Оратівська лікарня планового лікування» на укладання договору оренди приміщення господарської будівлі шляхом проведення аукціону.

1235

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Оратівська лікарня планового лікування» на укладання договору оренди нежитлового приміщення (другого типу) без проведення аукціону.

1236

Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної  ради 8 скликання від 06 липня 2021 року «Про намір передачі комунального майна в оренду та включення його до Переліку першого типу"

1237

Про внесення змін до рішення  22 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.02.2022 року № 1061 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади».

1238

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту.

1239

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Руденко Надії Павлівни.

1240

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Руденко Володимира Петровича.

1241

Про припинення договору оренди на земельну ділянку від 24.07.2019 року.

1242

Про укладання договору оренди  земельної ділянки комунальної власності.

1243

Про викладення рішення 10 сесії селищної ради 8 скликання «Про продаж земельної ділянки Рожкову М.З.» № 666 у новій редакції.

1244

Про викладення рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання «Про продаж земельної ділянки Андрущак І.І.» № 718 у новій редакції.

1245

Про викладення рішення 11 сесії селищної ради 8 скликання «Про продаж земельної ділянки Андрущак І.І.» № 719 у новій редакції».

1246

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна.

1247

Про затвердження переліку адміністративних та інших послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Оратівської селищної ради.

1248

Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної до комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади станцій супутникового зв’язку «Starlink».