52 (позачергова) сесія 8 скликання від 04.12.2023 року

Прийняті рішення

позачергової 52 сесії селищної ради 8 скликання від 04.12.2023

1788. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Балабанівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1789. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Новоживотівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1790. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Оратівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1791. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Рожичнянського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1792. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Скоморошківського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1793. Про затвердження на посаду старости Оратівської селищної ради (Чагівського старостинського округу Оратівської селищної територіальної громади).

1794. Про  внесення  змін  до  комплексної  оборонно-правоохоронної програми Оратівської селищної територіальної  громади  на  2021-2025 роки.

1795. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 № 1305 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1796. Про передачу майна в оперативне управління відділу житлово-комунального господарства, екології, архітектури та містобудування селищної ради.

1797. Про внесення змін до рішення 39 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 17.03.2023 року  № 1401.

1798. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельної ділянки комунальної власності на території Оратівської селищної територіальної громади.

1799. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою ТОВ «Україна».

1800. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Проценку С.О.

1801. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

1802. Про надання  дозволу  Поляковій М.Я. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.

1803. Про поновлення терміну дії договору оренди землі  Пашковському М.А.

1804. Про поновлення терміну дії договору оренди землі СФГ «Мрія».

1805. Про розгляд заяви гр. Данилюк О.В.

1806. Про розгляд заяви гр. Яценко М. А.

1807. Про розірвання договору оренди землі з Оратівським районним споживчим товариством.

1808. Про укладання договорів оренди землі.

1809. Про внесення змін до договору оренди землі від 04.03.2009 року укладеного з Халімоном М.В.

1810. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.

1811. Про  структуру та  штатну чисельність апарату та виконавчих органів Оратівської селищної ради.

1812. Про  внесення змін до контракту із завідувачем комунального закладу «Оратівська селищна соціальна аптека».