48 (позачергова) сесія 8 скликання від 16.10.2023 року

Прийняті рішення на

позачерговій 48 сесії селищної ради 8 скликання від 16.10.2023

1700. Про   цільову селищну програму підтримки Збройних Сил України, підрозділів: територіальної оборони, Національної гвардії України, Національної поліції України, Прикордонних військ України, Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України  на  період правового режиму воєнного стану в Україні.

1701. Про затвердження Програми профілактики та боротьби зі сказом на території Оратівської селищної територіальної громади на період 2023-2025 років.

1702. Про зміни до Комплексної програми всебічної соціальної підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих), поранених військовослужбовців, які зареєстровані на території Оратівської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки.

1703. Про внесення змін до програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2023 рік (зі змінами).

1704. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету.

1705. Про внесення змін до рішення  36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року№ 1305 «Про  бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами)

1706. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.