34 сесія 8 скликання

Рішення

Назва рішення

1268

Про звіт Оратівського селищного голови Лошак Г. В. про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами селищної ради у 2022 році.

1269

Про затвердження Плану діяльності Оратівської селищної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік.

1270

Про затвердження звіту про виконання  бюджету Оратівської селищної  територіальної громади за 9 місяців 2022 року.

1271

Про дозвіл на передачу архівних документів  «Відділу освіти Оратівської районної державної  адміністрації».

1272

Про  внесення змін до Положення про відділ соціального забезпечення та охорони здоров’я   Оратівської  селищної ради.

1273

Про внесення змін до рішення 9 сесії селищної ради 8 скликання від 06 липня 2021 року  № 605 «Про намір передачі комунального майна в оренду та включення його до Переліку першого типу».

1274

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.

1275

1276

1277

1278

1279

Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності в оренду.

1280

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту.

1281

Про укладання  договору оренди землі.

1282

Про заміну сторони договору оренди майна.

1283

Про відмову у затвердженні проєкту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства.

1284

Про затвердження розпоряджень Оратівського селищного голови.

1285

Про структуру та штатну  чисельність закладів освіти  Оратівської територіальної громад на 2022-2023 навчальний рік.

1286

Про мережу закладів освіти Оратівської територіальної громади на 2022-2023 навчальний рік.

1287

Про передачу майна у суборенду.

1288

Про внесення змін до рішення 6 сесії селищної ради 8 скликання від 30 квітня 2021 року № 454 «Про оренду майна Оратівської селищної територіальної громади».

1289

1290

Про внесення змін до рішення 22 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 10.02.2022 року №1065

1291