57 сесія 8 скликання від 29.02.2024

Прийняті рішення

57 сесії селищної ради 8 скликання від 29.02.2024

1935. Про результати діяльності Немирівської окружної прокуратури на території Оратівської селищної територіальної громади у 2023 році.

1936. Про внесення змін до програми Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки щодо підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей.

1937. Про зміни до програми благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громадина 2022-2024 роки.

1938. Про зміни до Програми розвитку систем водопостачання та водовідведення населених пунктів Оратівської селищної територіальної громадина 2024-2025 роки.

1939. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету.

1940. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету.

1941. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету.

1942. Про внесення змін до бюджету Оратівської  селищної територіальної громади на 2024 рік.

1943. Про платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної ради.

1944. Про затвердження тарифів надання платних соціальних послуг Оратівським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

1945. Про передачу в оперативне управління територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) майна комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади.

1946. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду  СФГ «КОЛОС» і СФГ «ВАЛЕНТИНА».

1947. Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду  Нагорному Р.П. та Зрубовенку В.А.

1948. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1949. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

1950. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), на яку  має поширюватися  право сервітуту.

1951. Про розгляд заяви гр. Бондаренка М.М.

1952. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок водного фонду.

1953. Про надання  дозволу  на виготовлення  проекту землеустрою  щодо  відведення  та надання  в  оренду земельної  ділянки Андрусенку В.М.

1954. Про затвердження технічної документації  з  нормативної грошової  оцінки земельної ділянки.

1955. Про затвердження  проєкту  землеустрою щодо відведення та надання в оренду земельної  ділянки ФГ «Нива-С».

1956. Про затвердження  проєктів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду для городництва.

1957. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Пріщенко Н.Ф.

1958. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду  Захарчуку Р.В., Захарчук О.В. та Шпаку М.В.

1959. Про передачу земельної ділянки в оренду ФГ «АГРО-САН».

1960. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Яблуневе-С».

1961. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Яблуневе-С».

1962. Про передачу земельної ділянки в оренду ТОВ «Яблуневе-С».

1963. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок безоплатно  у власність.

1964. Про надання згоди на передачу ТОВ  «С.В. - Транс» земельної ділянки в суборенду.

1965. Про надання згоди на передачу ТОВ  «С.В. - Транс» земельної ділянки в суборенду.

1966. Про надання згоди на передачу ТОВ  «С.В. - Транс» земельної ділянки в суборенду.

1967. Про укладання з ПП «Команг» угоди про зміну сторони договору оренди землі.

1968. Про затвердження умов набуття права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності на земельних торгах у формі електронного аукціону.

1969. Про затвердження умов продажу права оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на земельних торгах у формі електронного аукціону.

1970. Про поновлення терміну дії договору оренди землі Процюку О.О.

1971. Про робочу групу з питань формування мережі закладів освіти Оратівської селищної територіальної громади.