Запобігання та протидія домашньому насильству

23 Січня, 2024 р., 10:13
Національною соціальною сервісною службою України протягом 2023 року розроблено інформаційні пам’ятки з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі, з якими можна детально ознайомитися за наступними посиланнями
05 Грудня, 2023 р., 09:56
 Від початку 2023 року система безоплатної правничої допомоги понад 1,5 тис. разів надавала допомогу зі зверненням до суду людям, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі. У понад 1,4 тис. випадків така допомога надавалася  жінкам, у майже 120 випадках – чоловікам).
20 Листопада, 2023 р., 11:28
Нещодавно відбулась знакова подія – Стамбульська конвенція, яка впродовж кількох років була на порядку денному активісток/-тів гендерного руху, нарешті ратифікована Україною. Такий крок нашої держави у напрямку євроінтеграції означає, зокрема, й рішучість, яку цього разу ми не втратили через вже звичні маніпуляції з «гендерним питанням».
18 Жовтня, 2023 р., 10:22
          Відділ соціального забезпечення та охорони здоров’я Оратівської селищної ради повідомляє, що з 11 по 25 жовтня в області проходить інформаційна кампанія  до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. До територіальних громад  надісланий «План заходів з підготовки  та проведення інформаційної кампанії до Європейського дня  боротьби з торгівлею людьми у Вінницькій області  у 2023 році», який затверджений заступником начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 03.10.2023 №01.01-18/814.