2024 рік

Проєкти рішень  засідання виконавчого комітету селищної ради  на 22.02.2024 року:

1. Про надання дозволу та видачу ордера на видалення аварійних дерев.

2. Про проведення профілактичних медичних оглядів в Оратівський селищній територіальній громаді

3. Про стан представництва інтересів Оратівської селищної ради у судах у 2023 році.

4. Про проєкт рішення селищної ради «Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної  територіальної громади державному бюджету»

5.  Про виконання фінансового плану  комунального некомерційного підприємства    «Оратівський  центр  первинної медико-санітарної допомоги»  Оратівської  селищної ради   за 2023 рік

6.  Про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» Оратівської селищної  ради   за 2023 рік .

7. Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністра-тивної послуги «Надання довідки-характеристики»

8. Про виконання фінансового плану комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» за 2023 рік

9. Про створення Робочої групи з визначення потреб населення Оратівської селищної територіальної у соціальних послугах.

10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради  від 09 січня 2023 року №4 «Про очищення публічного простору Оратівської селищної територіальної громади від символів та назв російського імперіалістичного та радянського тоталітарного режимів»

Проєкти рішень на позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради 13.02.2024 року:

1Про затвердження інформаційної  та технологічної карток адміністративної послуги «Надання виписки з погосподарської книги»

2. Про   проєкт рішення селищної ради  "Про внесення змін  до комплексної оборонно-правоохоронної програми Оратівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки"

3. Про  проєкт рішення селищної ради  "Про внесення змін  до програми Оратівської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки щодо підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей".

4. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

5. Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав .

6. Про надання дозволу на укладення договору дарування об’єкту нерухомого майна.

7. Про  взяття  на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, (інформація з персональними даними).

8. Про зміну  адреси житлового  будинку в с. Медівка.

9. Про зміну  адреси житлового будинку в селищі Оратів.

10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації з капітального ремонту дорожнього покриття по провулку Набережний в селищі Оратів.

11. Про  комісію визначення  місця  для встановлення пам’ятної  дошки у с. Животівка.

12. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної територіальної громади  державному бюджету.

13. Про  передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної територіальної громади  державному бюджету.

14.  Про проект рішення селищної ради «Про внесення змін до бюджету Оратівської селищної територіальної громади».

15. Про відмову у наданні Анисимович В. І. соціальної послуги стаціонарний догляд безоплатно.

Проєкти рішень на засідання виконавчого комітету селищної ради 25.01.2024 року:

1. Про затвердження Плану заходів щодо наповнення селищного бюджету, ефективного використання бюджетних  коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2024 рік.

2. Про затвердження Плану заходів щодо організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної  громади за 2023 рік.

3. Про затвердження Плану заходів щодо організації виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік.

4. Про видачу ФГ «Надія П» свідоцтва  про  право власності на майновий  пай  члена колективного сільськогосподарського підприємства.

5Про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради за 2023 рік

6. Про внесення змін до складу Опікунської ради при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради.

7Про затвердже ння переліку об’єктів критичної інфраструктури у Оратівській селищній територіальній громаді

8Про внесення змін до складу комісії  з розподілу, передачі та списання гуманітарної (благодійної) допомоги при виконавчому комітеті Оратівської селищної ради

9. Про зміну адреси (упорядкування  нумерації) об’єкта нерухомого майна – багатоквартрного житлового будинку в с. Оратів

10. Про надання дозволу на видалення аварійних дерев та видачу ордера

11. Про надання Ляшенку Івану Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

12. Про надання Ляшенку Дмитру Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

13. Про надання дозволу на відмову від спадщини

14. Про підсумки економічного та  соціального розвитку селищної територіальної громади за 2023 рік та завдання на 2024 рік.

15. Про виконання бюджету Оратівської селищної територіальної громади за 2023 рік.