Оратівська селищна рада
Вінницька область, Вінницький район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

42 сесія 8 скликання від 04.07.2023 року

Прийняті рішення на  42 сесії селищної ради 8 скликання 04.07.2023

Оратівської селищної ради

        1472. Про  внесення  змін до  програми «Майбутнє Оратівщини  в  збереженні здоров’я громадян» на 2023 рік.

        1473. Про внесення змін до Програми утримання об’єктів та майна комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

 1. Про внесення змін до рішення 36 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2022 року №1305 «Про бюджет Оратівської селищної територіальної громади на 2023 рік» (зі змінами).

1475. Про затвердження антикризового плану реагування на випадок припинення газопостачання, електропостачання та надання телекомунікаційних послуг на 2023-2023 роки в Оратівській селищній територіальній громаді.

1476.  Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є  комунальною власністю Оратівської селищної територіальної громади.

1477. Про зміну місцезнаходження та нову редакцію Положення про відділ  культури та туризму Оратівської селищної ради.

 1. Про внесення змін до рішення першої сесії селищної ради 8 скликання «Про постійні комісії Оратівської селищної ради» №5 від 03.12.2020 року».
 2. Про призупинення освітньої діяльності Кожанської гімназії Вінницького району Вінницької області.
 3. Про створення Кожанської філії Чагівського ліцею Вінницького району Вінницької області.
 4. Про надання згоди на списання  літератури з бібліотечних фондів комунального закладу «Публічна бібліотека Оратівської селищної ради».
 5. Про ініціативу передачі об'єкта права державної власності до  комунальної власності Оратівської селищної територіальної громади.
 6. Про передачу в оперативне управління та взяття на баланс майна.
 7. Про списання майна.
 8. Про дострокове припинення договору оренди комунального майна.
 9. Про затвердження розпорядження Оратівського селищного голови.
 10. Про звільнення від плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Оратівської селищної територіальної громади.
 11. Про надання  дозволу  Ковтуну І.І. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 12. Про надання  дозволу ПрАТ «Агрофорт» на виготовлення проєктів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 13.  Про   надання   дозволу   на   розробку   технічної   документації    із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (паю) в натурі на (місцевості).
 14.  Про надання  дозволу СВК «Маяк» на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
 15.  Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Вихованцю Григорію Івановичу, для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Якимівка), Вінницького району Вінницької області.
 17.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Нашта Михайло Михайлович за межами с. Дібровинці Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
 18. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду комунальної власності, набуття права користування (оренди) яких пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону для рибогосподарських потреб.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Палажченку Сергію Васильовичу для сінокосіння і випасання худоби із земель сільськогосподарського призначення на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки набуття права користування (оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону для рибогосподарських потреб із земель комунальної власності за межами с. Якимівка на території Оратівської селищної ради Вінницького району Вінницької області.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «АГРО-САН» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами за рахунок земель комунальної власності, яка розташована на території Оратівської селищної ради (за межами с. Лопатинка)  Вінницького району Вінницької області.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Фермерському господарству «ВІКТОРІЯ-АГРО-ВК», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської селищної ради (за межами с. Стрижаків)  Вінницького району Вінницької області.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «АГРО-САН», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Велика Ростівка), Вінницького району Вінницької області.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Фермерському господарству «КОВТУН – В.І.», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Осична), Вінницького району Вінницької області.
 25. Про надання  дозволу  ПрАТ «Зернопродукт МХП» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (в натурі) на місцевості  під запроектованими польовими дорогами.
 26. Про надання  дозволу ТОВ «Агробуд» на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 27.  Про надання  дозволу ФГ «Яблунове - М» на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
 28.  Про надання  дозволу  Холоденко М.Б. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Фермерському господарству «Надія – М.В.», для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території  Оратівської селищної ради (за межами с. Яблуновиця), Вінницького району Вінницької області.
 30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Бурлаці Станіславу Васильовичу для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської територіальної громади (за межами с. Чагів, вул. Заїки, 5н)  Вінницького району Вінницької області.
 31.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ФЕРМЕРСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВУ «АГРОРОСТОК» і розташована на території Оратівської селищної ради (за межами с. Мала Ростівка)  Вінницького району Вінницької області.
 32.  Про поновлення терміну дії договору оренди землі.
 33.  Про поновлення ФГ «Надія-М.В.» терміну дії договору оренди землі.
 34.  Про  скасування   рішення   39   сесії  Оратівської  селищної   ради   8 скликання  17.03.2023  року  «Про   надання   дозволу   на   виготовлення   проєктів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва».
 35.  Про поновлення ТОВ «Агробуд» терміну дії договору оренди землі.
 36.  Про надання  ФГ «Яблунове - М» дозволу на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 37. Про надання ТОВ «Яблуневе - С» дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
 38. Про надання  дозволу  на виготовленняпроєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.
 39. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.
 40. Про надання  дозволу  на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в оренду.

 41. Про розгляд заяв громадян.
 42. Про розгляд заяв громадян.
 43. Про розгляд заяви гр.Старушкевич В.І.
 44. Про розгляд заяви гр. Федчук А.В. 
 45. Про надання  дозволу Кошевнюку М.П. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 46. Про надання  дозволу  Кошевнюку М.П. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для іншого сільськогосподарського призначення.
 47.  Про надання  дозволу  Салію А.В. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
 48. Про надання  дозволу  ТОВ «УКРТАУЕР» на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 49. Про виготовлення проєкту землеустрою  щодо організації території  і встановлення меж природно-заповідного  фонду та іншого природоохоронного призначення.

 50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Полторацькій Людмилі Віталіївні, зі зміною цільового призначення з «земель загального користування» (код згідно КВЦПЗД – 18.00) на «для сінокосіння і випасання худоби» (код згідно КВЦПЗД  - 01.08), яка розташована на території Оратівської селищної ради, Вінницького району, Вінницької області

 52. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Селянському (Фермерському) Господарству «Світанок» для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської територіальної громади (за межами с. Осична),  Вінницького району Вінницької області.
 53.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Савчук Олександрі Василівні, для іншого сільськогосподарського призначення, за рахунок земель запасу комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської  територіальної громади (за межами с. Осична),  Вінницького району Вінницької області
 54. Про поновлення терміну дії договорів оренди водних об’єктів Процюку О.О.
 55. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов лення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок безоплатно у власність.
 56.  Про укладання договору оренди землі.
 57.  Про надання  дозволу  Проценку С.О. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 58. Про звернення Оратівської селищної ради Вінницької області до Президента України щодо скасування підвищення ціни на електроенергію для побутових споживачів та введення мораторію на підвищення цін/тарифів ЖКГ на термін дії воєнного стану в Україні та шести місяців після його припинення.
 59. Про звернення Оратівської селищної ради Вінницької області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття законопроекту №8401 «Проект Закону про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».
 60. Про внесення змін до рішення 41 сесії 8 скликання Оратівської селищної ради від 18.05.2023 року № 1461.
 61. Про надання  дозволу  на виготовлення технічної документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Гром Альоні Василівні, зі зміною цільового призначення з «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на «для городництва», за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення, яка розташована на території Оратівської територіальної громади (за межами с. Скоморошки), Вінницького району, Вінницької області.
 63.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває в користуванні у товариства з обмеженою відповідальністю «Агробуд» і розташована за адресою: Вінницька область, Вінницький район, Оратівська селищна рада, за межами смт Оратів.
 64. Про розірвання договору оренди землі з ОратівРайСТ.
 65. Про відведення земельної ділянки з метою створення громадських пасовищ.
 66. Про надання  дозволу  Кошевнюку М.П. на виготовлення проєкту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для іншого сільськогосподарського призначення.
 67.   Про розгляд клопотання ПП «Яблуновиця».
 68.  Про поновлення терміну дії договору оренди водного об’єкту Виходзь В.П.
 69. Про скасування рішень позачергової 33 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання №1266 від 28.09.2022 року та 34 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання  №1291 від 04.11.2022 року.
 70. Про скасування рішення 32 сесії Оратівської селищної ради 8 скликання №1252 від 31.08.2022 року.
 71. Про  структуру та  штатну чисельність апарату та виконавчих органів Оратівської селищної ради.      
 72.  Про  першого заступника селищного голови.
 73. Про керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь