Проблеми жителів громади на контролі

Дата: 21.09.2023 08:15

Після питань порядку денного 46 сесії селищної ради в рамках контролю виконання прийнятих рішень депутати обговорили виконання Комплексної програми всебічної соціальної підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих), поранених військовослужбовців, які зареєстровані на території Оратівської селищної територіальної громади, зміни до якої були внесені рішенням минулої сесії. Перший заступник селищного голови повідомив, що вже надається допомога пораненим військовослужбовцям та дітям-школярам загиблих воїнів. Але ще є проблеми щодо передачі допомоги окремим військовим частинам. Питання на контролі, напрацьовуються можливі шляхи вирішення.

Надія Володимирівна Мельничук зауважила, що зустріч із представниками АТ «Укрпошта» на одній із попередніх сесій виявилася безрезультатною. Досі спостерігається незадовільна робота мобільних бригад пересувних відділень «Укрпошти» із забезпечення поштовими послугами жителів сіл. Депутати підтримали пропозицію звернутися безпосередньо у дирекцію АТ «Укрпошта», для забезпечення жителів громади належними послугами.

Також Ігор Барський повідомив про рішення голови обласної військової адміністрації про надання мисливцям дозволу на відстріл лисиць протягом жовтня-грудня цього року. Рішення актуальне. Проблема неодноразово піднімалася жителями нашої громади, адже тварини несуть небезпеку, як можливі носії збудника сказу.