Новини Оратівської селищної ради

12 Березня, 2024 р., 08:12
Щороку в березні Україна і світ вшановують пам’ять велета духу, митця могутньої творчої сили, борця за свободу і людську гідність Тараса Григоровича Шевченка. Значення постаті Великого Кобзаря з роками все наполегливіше усвідомлює для себе народ, а творам його надається нове звучання.
10 Березня, 2024 р., 11:12
10 березня в нашій країні відзначають День Державного Гімну України. Це доволі молоде свято, яке було затверджене 7 грудня 2021 року Кабінетом Міністрів України.
06 Березня, 2024 р., 11:44
5 березня під головуванням виконуючої обов’язки селищного голови, секретаря селищної ради Лесі Ларіонової на нараді з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів селищної ради предметно обговорили питання організації медичного обслуговування, благоустрою населених пунктів та забезпечення жителів громади якісними і своєчасними адміністративними і соціальними послугами.
01 Березня, 2024 р., 19:03
2 березня в Оратівській селищній територіальній громаді оголошено днем жалоби.
01 Березня, 2024 р., 18:48
З метою проведення профорієнтаційної роботи, в актовій залі Оратівської селищної ради 01.03.2024 року відбулася зустріч учнів 10-11 класів Новоживотівського, Оратівського, Чагівського та Якимівського ліцеїв з провідними викладачами Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба.