Корисна інформація. Оголошення

19 Квітня, 2024 р., 13:37
‼️25 квітня у КНП «Оратівський ЦПМСД» з 9.00 години фахівцями Вінницького обласного центру служби крові, планується забір «Донорської крові».
19 Квітня, 2024 р., 11:32
Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо.
17 Квітня, 2024 р., 14:17
Родини, що мешкають у сільській місцевості можуть отримати ваучери для підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин.
12 Квітня, 2024 р., 14:57
Дбати про чистоту довкілля, зберігати красу природи, сприяти її оновленню  - завдання кожної людини. Триває двомісячник благоустрою на території Оратівської селищної територіальної громади, який розпочався 1 квітня.
12 Квітня, 2024 р., 14:57
Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.
05 Квітня, 2024 р., 21:47
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"