Корисна інформація. Оголошення

09 Квітня, 2020 р., 14:55
Відповідно до рішення комісії Оратівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 09.04.2020 року  на території Оратівської ОТГ з 09.04.2020 року дозволена діяльність в умовах карантину під час надзвичайної ситуації об’єктам та закладам, що здійснюють будівельні роботи, поштової та кур'єрської діяльності, збирання і заготівлі відходів, торгівлі будівельними матеріалами.  Час роботи закладів торгівлі, що здійснюють реалізацію будівельних матеріалів  та супутніх до них товарів встановлено з 9 до 15 години.
08 Квітня, 2020 р., 15:54
Поради про дезінфекцію :
08 Квітня, 2020 р., 14:06
У зв’язку з карантинними заходами, аби уникнути розповсюдження Covid- 19, викликаного коронавірусом SARS- Cov-2, громадські слухання по даному проєкту рішення проводитись не можуть. Але з метою одержання зауважень та пропозицій  від фізичних та юридичних осіб, Оратівська селищна рада повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю.
01 Квітня, 2020 р., 16:14
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2020 р. № 241 внесено доповнення до раніш прийнятої  постанови КМУ щодо запобіганню корона вірусу.
01 Квітня, 2020 р., 14:45
Шановні користувачі централізованим водопостачанням та водовідведенням в смт.Оратів
26 Березня, 2020 р., 09:55
Увага  !!!