Корисна інформація. Оголошення

28 Липня, 2020 р., 12:33
Оратівська дільниця Гайсинського відділення повідомляє, що в зв’язку з плановими роботами по реконструкції та обслуговування систем газопостачання в смт Оратів та с.Прибережна 28 липня 2020 року із 07.00 буде зупинено газопостачання для проведення даних робіт. Роботи по відновленню газопостачання розпочнуться 30 липня 2020 року.
23 Липня, 2020 р., 15:53
Відповідно до рішення комісії селищної ради з питань ТЕБ та НС з 01.08.2020 року дозволено функціонування в умовах адаптивного карантину Оратівському закладу дошкільної  освіти (ясла-садок) «Сонечко» з відвідуванням дітей, батьки яких з поважних причин не мають можливості залишити дітей вдома.
22 Липня, 2020 р., 10:15
Враховуючи метеорологічну обстановку на найближчі дні у більшості районів області, де прогнозується спекотна погода, Департамент ОДА з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами рекомендує дотримуватись простих правил харчування під час відпочинку.
16 Липня, 2020 р., 10:40
Викривачі корупції – категорія осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу
30 Червня, 2020 р., 09:55
РОЗПОЧАТО НАБІР НА СЛУЖБУ В ПОЛІЦІЇ ДО ОРАТІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ ГАЙСИНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СЕКТОРІВ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ
08 Травня, 2020 р., 16:18
Увага  !!!
04 Травня, 2020 р., 11:26
Шановні жителі селища, які мають в підсобному господарстві бджіл та велику рогату худобу, повідомляємо, що на протязі двох місяців починаючи з травня 2020 року (залежно від погодніх умов) на полях ТОВ «Агробуд» будуть проводитись роботи з обробітку культур хімічними засобами захисту рослин, які можуть завдати шкоди бджолам та великій рогатій худобі. Заборонено випасати на полях свійську худобу та птицю.