ДП «Газбудводсервіс» інформує

Дата: 25.07.2024 09:36

ПОВІДОМЛЕННЯ

про розрахунок тарифів на 2024 рік на централізоване водопостачання, що надаються Дочірнім підприємством «Газбудводсервіс»

Від централізованого енергозабезпечення

Дочірнє підприємство «Газбудводсервіс» створено для забезпечення населення, установ та підприємств с-ща Оратів послугами з централізованого водопостачання. Дочірнє підприємство «Газбудводсервіс» діє на підставі статуту та ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання № 397 від 09.03.2023 р., видана Вінницькою обласною військовою адміністрацією. Відповідно до рішення Оратівської селищної ради  №1287 від 04.11.2022 р. ДП «Газбудводсервіс» визначено виконавцем послуг з централізованого водопостачання в с-щі Оратів та безоплатно надано мережі водопостачання в суборенду.

Основні виробничі потужності ДП «Газбудводсервіс»:

• артезіанські свердловини глибиною підйому 80 м. у кількості 2 од.;
  • водопровідні мережі загальною протяжністю 14,8 км.
  • водонапірна башта, місткість 25 м3.

На сьогоднішній день діють регульовані тарифи,  встановлені  рішенням виконавчого комітету Оратівської селищної ради від 27.04.2023 р. № 81, та становлять для населення – 37,00 грн., для організацій – 52,41 грн., при економічно обґрунтованому тарифі – 52,41 грн., Відшкодування з місцевого бюджету для населення становить – 15,41 грн.

Діючі на сьогоднішній день тарифи розраховані відповідно до плану діяльності ДП «Газбудводсервіс» на 2023 рік. У зв’язку зі зростанням тарифів на електроенергію та вартості інших матеріальних ресурсів, підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, діючі тарифи на централізоване водопостачання не відшкодовують витрати на виробництво та надання послуг.

З метою забезпечення стабільного та якісного виробництва та надання послуг з централізованого водопостачання виникла потреба в коригуванні діючих тарифів відповідно до економічно-обґрунтованого рівня.

Згідно з розрахунками ДП «Газбудводсервіс», що виконані відповідно до плану діяльності підприємства на 2024 рік з нульовою рентабельністю, структура тарифу з розрахунку на 1 кубічний метр на централізоване водопостачання наведена в таблиці:

Плановані витрати за елементами

Централізоване водопостачання,
грн/м³ без ПДВ

Заробітна плата        7 чол.

29,72

Податки (ЄСВ)

6,54

Утримання приміщення (опалення, освітлення)

1,75

Електроенергія      (1,76 Квт/м3 х 8,65 грн.)

16,95

Всього без ПДВ

72,40

ПОВІДОМЛЕННЯ

Від автономного енергозабезпечення (Генератор)

Основні виробничі потужності ДП «Газбудводсервіс»:

• артезіанські свердловини глибиною підйому 80 м. у кількості 2 од.;
  • водопровідні мережі загальною протяжністю 14,8 км.
  • водонапірна башта, місткість 25 м3.

На сьогоднішній день діють регульовані тарифи, встановлені  рішенням виконавчого комітету Оратівської селищної ради від 27.04.2023 р. № 81, та становлять для населення – 37,00 грн., для організацій – 52,41 грн. при економічно обґрунтованому тарифі – 52,41 грн. Відшкодування з місцевого бюджету для населення становить – 15,41 грн.

Діючі на сьогоднішній день тарифи розраховані відповідно до плану діяльності ДП «Газбудводсервіс» ще на 2023 рік. У зв’язку зі зростанням матеріальних ресурсів, підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, діючі тарифи на централізоване водопостачання не відшкодовують витрати на виробництво та надання послуг та забезпечення роботи обладнання свердловини від генератора.

Плановані витрати за елементами

Централізоване водопостачання,
грн/м³ без ПДВ

Заробітна плата        9 чол.

36,67

Податки (ЄСВ)

8,07

Утримання приміщення (опалення, освітлення)

1,75

Електроенергія      (1,76 Квт/м3 х 8,65 грн.)

Лабораторний контроль

0,49

Утримання, контроль свердловини

1,45

Рентна плата за користування надрами

3,73

Адміністративні витрати, виготовлення розрахункових документів

0,55

Послуги банку

0,15

Амортизація

1,44

Ремонт основних засобів

6,32

Дизпаливо на генератор 0,42л. на 1 м3

23,52

Паливо на доставку працівників та палива до генератора

3,97

Всього витрат

88,11

Єдиний податок 2%

4,41

Всього без ПДВ

92,52

Пропозиції та  зауваження по коригуванню тарифів на централізоване водопостачання приймаємо за адресою: ДП «Газбудводсервіс», Вінницька область, Вінницький район, селище Оратів, вул.Героїв Майдану, 90, на e-mail:  [email protected] та Оратівська селищна рада, Вінницька область, селище Оратів, вул. Героїв Майдану, 78, e-mail: orativsr@ukr.net.

Пропозиції та  зауваження приймаються до 30 липня 2024 року.