Позачергове засідання виконавчого комітету

Дата: 10.07.2024 10:12

08 липня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради у зв’язку з необхідністю розглянути невідкладні питання. Зокрема, члени виконкому схвалили зміни до програми розвитку системи водопостачання та водовідведення населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади для подальшого розгляду на сесії селищної ради.

Також, враховуючи рішення комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет селищної ради відповідним рішенням встановив піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Останнім рішенням згідно з порядком денним засідання внесено зміни до рішення виконавчого комітету стосовно упорядкування адрес.