Рішення виконавчого комітету 27 червня 2024 року

Дата: 07.07.2024 15:35

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

27 червня 2024 року

147

Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурної інфраструктури Оратівської селищної територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року.

148

Про організацію роботи закладів освіти щодо забезпечення надання якісних освітніх послуг у Оратівській селищній територіальній громаді.

149

Про стан виконання селищною радою Закону України «Про доступ до публічної інформації».

150

Про забезпечення соціального обслуговування і надання соціальних послуг в Оратівській селищній територіальній громаді.

151

Про план роботи виконавчого комітету Оратівської селищної ради на друге півріччя 2024 року

152

Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів Оратівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки»

153

Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до цільової селищної програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів: територіальної оборони, Національної гвардії України, Національної поліції України, Прикордонних військ України, Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України  на  період правового режиму воєнного стану в Україні (зі змінами)».

154

Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до Програми «Майбутнє Оратівщини в збереженні здоров’я громадян» на 2024 рік».

155

Про схвалення проекту рішення  селищної ради «Про  зміни до Програми охорони та покращення стану навколишнього природного середовища Оратівської селищної  територіальної громади на 2022-2024 роки».

156

Про проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

157

Про проєкт рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків і зборів на території Оратівської селищної територіальної  громади».

158

Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства «Оратівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оратівської селищної ради на 2025 рік.

159

Про організацію громадських робіт у 2024 році.

160

Про організацію суспільно корисних робіт та запровадження трудової повинності.

161

Про внесення змін до складу комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

162

Про зміни до складу комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

163

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Внесення змін до діючого договору оренди земельної ділянки (крім поновлення договору оренди земельної ділянки)».

164

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду».

165

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Погодження проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного, лісогосподарського призначення, земель водного фонду та водоохоронних зон, обмежень у використанні земель та їх режимоутворюючих об’єктів».

166

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Видача дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  у межах безоплатної приватизації».

167

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Видача довідки про не проживання особи за місцем реєстрації місця проживання».

168

Про затвердження інформаційної та технологічної карток адміністративної послуги «Видача довідки про фактичне місце проживання»

169

Про зміну адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в селищі Оратів.

170

Про присвоєння адреси об’єкту нового будівництва в селищі Оратів.

171

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна в с. Якимівка.

172

Про видачу дубліката свідоцтва про право власності на жилий будинок (Шелест С.В.)

173

Про взяття на квартирний облік дитини-сироти Дорощук Аліни Андріївни.

174

Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, Ямкового Юрія Олександровича.

175

Про взяття на квартирний облік Юзви В.С.

176

Про взяття на квартирний облік Корзуна Ю.М.

177

Про взяття на квартирний облік Никончука С.В.

178

Про надання Усатенку Артему Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

179

Про надання Усатенку Даніїлу Сергійовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

180

Про надання Усатенко Поліні Сергіївні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

181

Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» Скоропад З.О.

182

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Максимовій Марині Олегівні.

183

Про розгляд заяви Поліщука І.

184

Про схвалення проєкту рішення Оратівської селищної ради «Про Програму благоустрою населених пунктів Оратівської селищної територіальної громади на 2025-2027 роки».

185

Про проєкт рішення селищної ради «Про зміни до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Оратівській селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки».