Оратівський ЦПМСД поповнився новою організаційною технікою

Дата: 04.07.2024 11:20

3-го липня директор КНП «Оратівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олег Галушка отримав два нових ноутбуки.

Першим заступником Начальника обласної військової адміністрації Наталею Заболотною за дорученням Міністерства охорони здоров’я України 50 ноутбуків, закуплених у рамках проєкту «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)», який реалізується спільно зі Світовим банком, було вручено представникам 27 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, серед яких і Оратівське підприємство.

«Завдяки новій техніці наші медзаклади матимуть доступ до сучасних технологій, і це допоможе працювати з електронною системою охорони здоров’я. Під пильним оком лікарів «первинки» перебувають родини Захисників і Захисниць, у їхніх руках - здоров‘я цих людей. Саме вони найближчі до пацієнтів у громадах. Відтепер ЦПМСД матимуть більше можливостей для надання якісних, доступних і безбарʼєрних медичних послуг»,- прокоментувала Наталя Заболотна.

Фото без описуФото без описуФото без опису