З Днем національної поліції України!

Дата: 04.07.2024 08:46

Згідно з Указом Президента України з 2018 року 4 липня відзначається професійне свято українських поліцейських.

На органи поліції покладені важливі завдання захисту життя, здоров’я, прав і свобод громадян, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, протидії злочинності. Служба в поліції вимагає виняткової відповідальності, сумлінності, високої фахової підготовки та самовідданості. Честь і гідність, бажання працювати і змінювати країну на краще – це основні якості, притаманні працівникам поліції.

У цей день вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – надважливою справою усього життя. Щоденно ви захищаєте порядок та спокій українців. Багато із працівників Національної поліції сьогодні відстоюють кордони та незалежність України, – захищаючи від навали московитів.

Ваші досвід і знання справи, наряду з честю та професіоналізмом, дозволяють нам почуватися захищеними навіть у такий складний час для нашої держави.

Дякуємо за службу! Разом до Перемоги!