ОГОЛОШЕННЯ про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору членів наглядової ради КНП «Оратівська лікарня планового лікування»

Дата: 05.06.2024 08:59

Оратівська селищна рада відповідно до статті 24 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2023 року №1221 «Про наглядову раду закладу охорони здоров’я» повідомляє про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу з відбору незалежних членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Оратівська лікарня планового лікування» (далі – Конкурсна комісія).

До складу Конкурсної комісії запрошуються представники громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я або протидію корупції, які провадять такий вид діяльності протягом не менш як п’яти років до дати подання кандидатур своїх представників.

Громадське об’єднання може подати Оратівській селищній раді три кандидатури до складу конкурсної комісії.

У разі подання кандидатур від кількох громадських об’єднань Оратівська селищна рада затвердить представників від усіх громадських об’єднань з додержанням пропорційності їх представництва у складі конкурсної комісії (але не більше трьох осіб).

У разі подання кандидатур від більше ніж трьох громадських об’єднань такі громадські об’єднання самостійно визначають трьох спільних представників та повідомляють про це Оратівську селищну раду шляхом надсилання спільного листа.

Пропозиції щодо включення представників громадських об’єднань до складу Конкурсної комісії надсилати протягом місяця з дати оприлюднення цього оголошення на офіційному сайті Оратівської селищної ради у паперовому вигляді за адресою: 22600, Вінницька область, Вінницький район, селище Оратів, вулиця Героїв Майдану, будинок 82.

Пропозиція має включати:

1) подання громадського об’єднання на кандидата(-тів) про включення до складу Конкурсної комісії;

2) копію витягу із Єдиного державного реєстру громадських формувань про реєстрацію громадського об’єднання та Статуту громадського об’єднання;

3) згоду кандидата(-тів) на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

4) заяву кандидата(-тів) про відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів.