Знання тактичної медицини – це вимога часу

Дата: 05.06.2024 08:43

4 червня в актовій залі Оратівської селищної ради працівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради взяли участь у навчанні з тактичної медицини, яке провів інструктор 120-ої бригади територіальної оборони м. Вінниця Євген Уманець.

Необхідність таких навчань викликана військовими діями на території нашої держави. На жаль, війна не лише у зоні бойових дій, її руйнівна присутність по всій Україні. Елементарні знання цивільного населення можуть врятувати життя або значно підвищити шанси потерпілого чи пораненого на виживання. В умовах сьогодення уміння вчасно надати першу домедичну допомогу або правильно накласти турнікет – не примха часу, а життєва необхідність.

Під час тригодинного тренінгу інструктор ознайомив не лише з теорією проведення заходів домедичної допомоги, але й допоміг присутнім на практиці закріпити навички надання першої необхідної допомоги при невідкладних станах, зокрема з використанням медичного обладнання. Водночас побажав, щоб отримані знання нікому не довелося використовувати у житті.