Рішення виконавчого комітету 23 травня 2024 року

Дата: 24.05.2024 09:21

Прийняті рішення на засіданні виконавчого комітету

23 травня 2024 року

120

Про  забезпечення   соціальної  підтримки  ветеранів  війни, військовослужбовців та членів їх сімей у Оратівській селищній територіальній громаді.

121

Про проект рішення селищної ради «Про зміни до цільової  селищної програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів: територіальної оборони, Національної гвардії України, Національної поліції України, Прикордонних військ України, Державної Служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України  на  період правового режиму воєнного стану в Україні (зі змінами)».

122

Про проект рішення селищної ради «Про передачу субвенції з бюджету Оратівської селищної територіальної громади державному бюджету».

123

124

125

Про  схвалення  проєкту  рішення  Оратівської  селищної ради «Про зміни до бюджету Оратівської селищної територіальної громади на 2024 рік».

126

Про   розвиток   позашкільної   освіти   у   Оратівській   селищній територіальній громаді.

127

Про організацію медичного обслуговування у Оратівській селищній територіальній громаді.

128

Про стан здійснення контролю за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду документів і ухвалення рішень.

129

Про  роботу  комісії  з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Оратівської селищної ради.

130

Про затвердження   інформаційної   та   технологічної карток адміністративної послуги «Видача довідки про реєстрацію місця проживання померлої особи до дня смерті».

131

Про затвердження   інформаційної    та    технологічної карток адміністративної послуги «Зміна/коригування адреси об’єкта нерухомого майна».

132

Про затвердження   інформаційної    та    технологічної карток адміністративної послуги «Присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна».

133

Про присвоєння адреси обєкту нерухомого майна в с. Скала.

134

Про присвоєння адреси обєкту нерухомого майна в с. Новоживотів.

135

Про  видачу  дубліката  свідоцтва про право власності на жилий будинок.

136

Про    зміну   адреси   громадського    будинку   з   господарськими будівлями та спорудами в с. Осична.

137

Про   зміну   адреси    громадського   будинку   з   господарськими будівлями та спорудами в с. Заруддя.

138

Про   зміну адреси житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами в с. Гоноратка.

139

Про взяття на квартирний облік Гоменюка М.М.

140

Про  надання  Дерев’янку Артему Романовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

141

Про надання  Дерев’янку Марку Романовичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

142

Про надання Дудник Соломії Дмитрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

143

Про надання Дудник Л.П. та Дуднику І.О. дозволу на вчинення правочину щодо майна.

144

Про зміну адреси місця розташування земельної ділянки, що належить Кучер Н.С.

145

Про схвалення проекту  рішення  «Про  зміни до Програми   забезпечення житлом працівників комунальних   закладів  охорони здоров’я  та  освіти Оратівської  селищної  територіальної  громади на 2024-2025 роки».

146

Про зміну  адреси житлового будинку з  господарськими будівлями та  спорудами  в селі Прибережне.