Вітання з Великоднем

Дата: 04.05.2024 18:55

Христос Воскрес, дорогі жителі Оратівської селищної територіальної громади!

Прийміть вітання з нагоди найвеличнішого та найсвітлішого християнського свята – Воскресіння Христового!

Воно наповнює душу кожного невичерпною любов’ю до Бога та ближнього свого, милосердям та вірою у прийдешній день. Символізує духовне очищення та перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю, віри над безнадією. Тому в такий знаменний день хочеться всім побажати тільки миру, добра, любові, Божого благословення, і непохитної віри в Бога, в наших захисників і в нашу перемогу! Нехай непереможний дух всепрощення, надії і любові супроводжує кожного з нас, а  світле свято Христового Воскресіння надасть всім сили перебороти труднощі війни, яка принесла у наші домівки смуток, горе, сльози і розпач.

Відзначаючи перемогу життя над смертю, не забудьмо згадати всіх героїв, які полягли за Україну, бо Великоднє свято є символом  безсмертя людської душі і незворотності Божественної волі.

Особливо уклінно просимо Божої ласки для кожного, хто сьогодні захищає Україну, та завдячуючи кому ми можемо відчути світлу пасхальну радість. Підносячи молитви до Воскреслого Господа нашого, благаймо Його, щоб Він благословив нашу українську землю, послав нашому народові духовне оновлення, дарував нам мир.