Великодні кошики для захисників

Дата: 04.05.2024 18:48

Праціники Оратівської селищної ради долучилися до акції «Великодній кошик солдату земляку». Напередодні світлого Великоднього свята для військовослужбовців із родин працівників селищної ради, які не можуть розділити пасхальну радість зі своїми родинами за одним святковим столом через бойові дії безбожників рашистів в Україні, були зібрані великодні кошики. Всі працівники селищної ради власним коштом долучилися до наповнення святкових кошиків для захисників. Підтримали їх та допомогли продукцією приватні підприємці селища: Валерій Пастушенко, Ніна Вовкотруб, Світлана Шевчук, Ахмед.

Великодні вітання із оберегами сформовано та відправлено Новою поштою у різні напрямки ведення бойових дій, де у цей тривожний і важкий для України час тримають оборону наші земляки. У кожній Великодній посилці – домашнє тепло, любов і частинка душі для кожного сина і доньки України, та безмежна вдячність за можливість відзначати найвеличніше свято – Воскресіння Господнє.