Добровільна пожежна охорона на часі

Дата: 03.05.2024 14:00

30 квітня перший  заступник селищного голови Ігор Барський  разом із   депутатом Вінницької обласної ради Олександром Шевчуком  зустрілися з заступником начальника управління - начальником відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області   майором служби цивільного захисту Сергієм Дзіняком  та провідним фахівцем відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Вінницькому районі центру забезпечення діяльності  ГУ ДСНС України у Вінницькій області старшим лейтенантом служби цивільного захисту Святославом Житником. Під час зустрічі обговорювалося питання розбудови Добровільної пожежної охорони на території Оратівської селищної територіальної громади.

Ігор Барський  наголосив, що в умовах війни, як і в мирний час, це є актуальним питанням, адже це в першу чергу безпека людей, що проживають на території громади. Олександр Шевчук  зауважив, що рух добровольців-пожежників є необхідним і важливим напрямком забезпечення пожежної безпеки населення та в цілому населених пунктів громади.