Чорний біль нашої Землі - Чорнобиль

Дата: 27.04.2024 08:32

До 38-ої річниці Чорнобильської трагедії у селищі Оратів біля пам’ятного знаку жертвам техногенної катастрофи відбувся мітинг-реквієм  «Чорнобиль – це подвиг, пам’ять і наш нестерпний біль».

Пам’ять людей, які приборкали ядерний вогонь у 1986 році і врятували наступні покоління ціною власного життя, усіх жертв радіаційної катастрофи, чиє життя забрав страшний невидимий ворог, вшанували хвилиною мовчання та квітами.

Слова вдячності усім жителям громади, хто був учасником подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та зупинив смертельну стихію некерованої ядерної загрози, висловив перший заступник Оратівського селищного голови Ігор Барський, побажав здоров'я і довголіття, невичерпної енергії і миру.

Звертаючись до учасників мітингу голова Оратівської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Микола Волинець висловив сподівання, щоб людство більше ніколи не стало жертвою ядерної катастрофи. За можливість належно вшанувати «чорнобильців» подякував нашим Захисникам і Захисницям, які сьогодні тримають фронт оборони від російських окупантів.