Озеленення із власної теплиці

Дата: 25.04.2024 13:10

В останні дні лютого було встановлено теплицю на території комунального підприємства «Оратівкомунсервіс» з метою економного озеленення громади. Завдячуючи натхненній праці і старанням комунальників, у теплиці підростає посадковий матеріал однорічних та багаторічних квітів, декоративних рослин. Тисячі саджанців незабаром будуть висаджені у відкритий грунт та озеленять селище і громаду.

Вирощування квітів з насіння є дуже тривалою і клопіткою справою. Спершу насіння висіяли у ящики, затим його розсаджують по одній маленькій, тоненькій і ніжній стеблинці. З натхненням і любов’ю доглядають за розсадою флористи комунального підприємства Альона Фундяк і Наталія Мамченко. Підросли і незабаром будуть висаджені у квітники низькорослі чорнобривці і повняки, агератуми, сульфінія, які мають тривалий час квітування. Вирощують тут черенкуванням туї, лаванду, хризантеми.

Вирощені власними силами і стараннями рослини – це не лише красиво, але й економно.